TopStar

10. října 2018 11:13

Markéta Škorňová

Je to definitivní konec? Khloé Kardashian nevěří záletnému příteli

Jedna z hvězd reality show o klanu Kardashianových, Khloé Kardashian prožívá nepříjemné období. Její vztah s basketbalistou a otcem jejich několikaměsíční dcerky True se zdá být v troskách. Populární americká star jen těžko hledá důvěru v záletném Tristanovi, na kterého praskla nevěra právě v době, kdy měla jeho slavná přítelkyně co nevidět porodit.

Jak se zdá, tehdejší zálety nebyly ani první a bohužel ani poslední, které musela Khloé Kardashian přetrpět. Nevěry jejího partnera basketbalisty Tristana Thompsona se řešily už v i rodinné reality show, která sestry Kardashianky proslavila po celém světě.

„Díky bohu, že lidé nemohou číst druhým myšlenky- za svoje myšlenky bych totiž určitě skončila ve vězení…,“ napsala na svém InstaStories Khloé toto pondělí.

Jak je vidět, trable v lásce ne a ne zmizet. I přesto, že Tristan doslova prosí na kolenou, aby mu Khloé dala ještě šanci a nevěřila pomluvám, které se na jeho pošramocenou pověst nabalují, maminka rozkošné True si stále není jistá.

Podle nejnovějších informací měl Khloe podvést Tristan minimálně pětkrát, z toho jednou těsně před narozením jejich společné dcerky. Naposledy byl prý viděn v klubu se dvěma brunetkami, které na něj a jeho přátelé v nočních hodinách čekaly před klubem a společně odjeli neznámo kam.

Není proto divu, že se krásná Khloé nemá k návratu. Podle posledních zpráv prozatím zrušila i stěhování do Clevelandu, za který hraje její partner NBA.

Držte krok s Kardashians (v anglickém originále Keeping Up with the Kardashians,) je americká reality show, vysílaná na televizním kanálu E! od roku 2007. Pořad se zaměřuje na životy rodiny Karsdahian a Jenner. Především pak na soukromí i profesní život jednotlivých Kardashian sester- Courtney, Kim, Khloe, Kendall Jenner a Kylie Jenner, jejich bratra Roberta Kardashiana, jejich rodiče Kris Jenner a Caitlyn Jenner (dříve známý jako Bruce Jenner) a jejich partnery. První řada debutovala 14. října 2007 a následně se stala jednou z nejdéle běžících televizních reality show v zemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také