TopStar

21. července 2015 14:16

Tereza Javorová

Justin Bieber vyměnil trávu za skejt! Podívejte se, jaké těžké triky předváděl na rampě

Popová zpěvačka, tedy pardon, zpěvák a idol dívčích srdcí Justin Bieber šel, zdá se, do sebe. Oblíbenou marihuanu a alkohol vyměnil za sport! Nečekejte ale žádné pobíhání po parku nebo badminton. Z Justina je skejťák. Takhle řádil na U-rampě.

Spoustu triků, skoků a vychytávek Justin předváděl ve skateboardovém parku v západním Hollywoodu.

Jako všechno, tak i náročné triky prováděl kanadský popový zpěvák s lehkou arogancí, což vytvářelo dojmem, že se jedná o nejjednodušší věc na světě. I když jeho khaki soupravička na tento sport není příliš vhodná. Úzké obtažené kalhoty Justinovi nedovolují takový pohybový rozsah a tričko à la noční košile může nabrat vítr a odnést miláčka všech dívčích srdcí do nekonečných dálek.

Jednadvacetiletý zpěvák se zoufalou snahou být badboy, badass, drsňák a bouchač si do skateparku odskočil poté, co si koupil další značkové boty. I když ty, ve kterých řádil ve skate parku stále září novotou a čistotou, tak přece jen už je jednou použil.

V očích fanynek ale Justin svým skateboardovým uměním beze sporu zase stoupl o něco výš. Oproti problémům s policií, skandálům a výtržnictví je totiž skejt příjemná změna. Samozřejmě není jisté, jestli opravdu skončil s bujarnými večírky a kouřením marihuany, ale sport by ho mohl navést k lepšímu, a hlavně zdravějšímu stylu života.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber park marihuana sport Trik

Přečtěte si také