TopStar

17. listopadu 2018 14:00

Markéta Škorňová

Legenda Formule 1 Michael Schumacher: Manželka prozradila, jaký je jeho zdravotní stav!

Psal se konec roku 2013, když se legendární jezdec F1 Michael Schumacher zranil při svém oblíbeném koníčku- jízdě na lyžích. Jeho zdravotní stav se od samého začátku držel v tajnosti, ale nyní se Michaelova manželka v dopise známému hudebníkovi svěřila, jak na tom jezdec je.

Celý svět obletěla zpráva o dopise, který skrývá odpovědi na dlouho nezodpovězené otázky ohledně zdravotního stavu Michaela Schumachera. Dopis je určen německému hudebníkovi Saschovi Herchenbachovi, který pro zraněného sportovce složil píseň s názvem „Born to Fight“.

V něm Schumacherova manželka Corina děkuje hudebníkovi za píseň. „Chtěla jsem Vám upřímně poděkovat za píseň, která byla zároveň darem v tomto těžkém čase. Obdržela jsem už velké množství přání a krásných slov, která dokáží naši rodinu podpořit. Všichni víme, že Michael je bojovník a nikdy se nevzdá,“ napsala Corinna.

Není zcela jasné, kdy byl dopis napsán, ale hudebník ho zveřejnil až nyní. „Nečekal jsem, že mi někdo z blízkých Michaela odpoví a byl jsem ohromen, když mi přišel ručně psaný dopis s podpisem Corinny,“ řekl Herchenbach.

Sdílejte článek
Štítky Formule 1 zdravotní stav dopis Michael Schumacher

Přečtěte si také