TopStar

29. listopadu 2013 14:52

MM spojili síly. Chtějí nepřítele vidět brečet na kolenou

Sice ho nikde přímo nejmenují, ale je jasné, že tím společným nepřítelem je manžel zpěvačky Ivety Bartošové Josef Rychtář. Ten oběma M leží z mnoha důvodů v žaludku a rozhodli se jeho chování udělat přítrž.

Poslední kapkou bylo napadení Zdeňka Macury na pondělním koncertě Ivety Bartošové ve Svitavách a také výhružné SMS zprávy, které chodí na mobil hraběti Martuccimu. Ten tvrdí: "Jsem v Praze, abych udělal pořádek. A já své sliby plním."

Podrobnosti k oběma případům připojujeme níže v článku...

Právě Martucci podal Macurovi pomocnou ruku. Na svém facebookovém profilu uveřejnil status, který je sice psán lámanou češtinou, se kterou se hrabě statečně pere, ale dostatečně srozumitelný:

"A začínáme jednat, aby zvítěila spravedlnost, a aby si debilové nemysleli, že můžou beztrestně páchat jeden trestný čin za druhým! Když budu dostávat další urážky a výhrůžky, tím víc mě bude bavit ničit život debilovi, který si myslí, že si může dovolit všechno a je nad zákony. Teď Macurovi poradím já! Chci je vidět brečet na kolenou!"

Macura podal trestní oznámení přímo na Rychtáře, Martucci zatím na neznámého pachatele. A zjevně se nebojí ani jeden z nich.

Martucci a Macura se blíže seznámili už v létě:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také