TopStar

31. října 2018 13:03

Markéta Škorňová

Mohla by jí závidět kdejaká modelka: Vévodkyně Kate je štíhlejší než kdy dřív! Nepřehání to už ale?

Královskou rodinu sleduje bez nadsázky celý svět! Ať už se jedná o těhotenství vévodkyně Meghan, královské potomky či královské návštěvy v zahraničích- novináři jsou jim v patách a vědí snad úplně vše! Nemohla jim tedy uniknout ani štíhlá postava vévodkyně Kate (36), kterou v černém roláku a džínách stejné barvy, ukázala na akci v lesní školce.

Vévodkyně Kate je svou štíhlou postavou známá. A to zdaleka nemluvíme jen o době před těhotenstvím! Kate si svou linii drží i se třemi dětmi. Občas by se dokonce zdálo, že je štíhlejší, než kdy dřív!

Toho si všimli i přihlížející, kteří měli tu čest Kate vidět na akci lesní školky v Essexu, kam dorazila s manželem Williamem. Součástí programu byla i návštěva účastníků programu Coach Core, která pod záštitou královské nadace (The Royal Foundation) podporuje mladé sportovce.

A nebyla by to Kate, aby si se sportovci také nezahrála tenis. Tento královský sport je ostatně jejím oblíbeným! V černém roláku a džínách stejné barvy ale vévodkyně opravdu vypadala extrémně štíhle. Jak se zdá, péče o tři potomky a charitativní akce mohou být dosti náročné.

Jak už nějaký ten pátek víme, rodina očekává v příštím roce narození potomka, kterého na svět přivede vévodkyně Meghan. Ta je na oficiálních návštěvách společně se svým manželem princem Harrym. A média jsou jim v patách. Není divu, každý chce vidět Meghanino rostoucí bříško! Uvidíme, jestli i žena druhorozeného syna princezny Diany a prince Charlese, se dostane tak brzy do formy, jako miláček lidu- Kate.

Sdílejte článek

Přečtěte si také