TopStar

14. prosince 2015 11:54

Michal Chalupa

Předvánoční TOP STAR magazín: Jak Lucka Bílá a další hvězdy tráví Vánoce? Jaký nejlepší dárek dostal Michal Malátný?

Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!

Modelka Terezie Kovalová nám prozradila, co by dělala, kdyby vyhrála milion. Práskla, jak to má v současné době s muži a taky to, jak bude prožívat vánoční svátky.

Hlasování v soutěži o titul DOG STAR 2015 stále běží. V předvánočním dílu TOP STAR magazínu uvidíte posledního (nesoutěžního) pejska, jehož páníček je opravdu speciální – je jím totiž syn Agáty, Kryšpín. O zábavu je tedy postaráno.

Vánoce už klepou na dveře, a proto jsme pro vás vyzpovídali české hvězdy, které se rozpovídaly o tom, jak budou trávit Vánoce. Co chystá Noid, Lucka Bílá nebo třeba Pavla Vitázková? Inspirujte se…

Těžký rok prožila Natálie Kocábová. Po rozvodu s manželem Štěpánem se jí změnil život. Jak to poznamenalo její vztah s tátou Michaelem Kocábem a u koho budou trávit Vánoce její děti?

Ani tentokrát nebude v TOP STAR magazínu chybět rubrika Lenka se ptá – jako obvykle plná všetečných a dotěrných otázek naší přidrzlé reportérky Lenky.

Jaký vánoční dárek nikdy nevymažete z paměti? Na to jsme se zeptali i českých celebrit – se svými nej dárky se nám svěřili třeba Hana Zagorová, Michal Malátný nebo Vojta Kotek.

Kouzelník Richard Nedvěd změnil na chvíli povolání a stal se módním policistou. Tak se mu to líbilo, až nám z toho zapálil Primu.

Lucie Zedníčková nám prozradila, že závažné zdravotní problémy jejího partnera ji donutily k návratu do Prahy. Jak stěhování z Brna ovlivnilo její život?

To vše a mnohem víc se dozvíte ve 21.35 ve speciálním předvánočním dílu TOP STAR magazínu ze 14. 12. a později na Prima Play.


Přečtěte si také