TopStar

15. listopadu 2015 15:50

Michal Chalupa

ŠOK: Král Škorpion Dwayne Johnson bojuje se zákeřnou nemocí!

V jednom z nedávných rozhovorů přiznal silák Dwayne Johnson velké tajemství, od mládí bojuje s nelehkou diagnózou. Světoznámý wrestler a neméně oblíbený herec se k nemoci přiznal, aby dodal lidem, kteří mají stejný problém, sílu bojovat!

A co herce vlastně trápí? Jsou to deprese. Poprvé se u něj objevily v době, kdy ukončil profesionální fotbalovou kariéru. Bylo mu pouhých 23 let. Od té doby se u něj střídají lepší a horší období, ale co je důležité, Dwayne se pořád snaží bojovat a nevzdává se. A jak v rozhovoru přiznal, je to lepší a lepší.

Prát se s nemocí je totiž podle herce to nejdůležitější: „V nejhorších obdobích jsem měl pocit, že jsem na všechno sám a nikoho nemám, a to bylo nejhorší. Kéž by mi tenkrát někdo řekl, že všechno bude v pořádku.“ Místo toho, aby se herec poddal nejčernějším myšlenkám, začal víc sportovat a věnovat se wrestlingu.

Když zaznamenal první úspěchy, pocítil prý, že deprese je menší. A to byl jeho hnací motor. Nyní Dwayne říká: „Občas to není jednoduché, ale když dělám, co mě baví a uvědomím si, že na svůj problém nejsem sám, všechno je rázem snesitelnější.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také