TopStar

21. listopadu 2018 12:10

Markéta Škorňová

Stáli při něm všichni svatí! Anthony Hopkins při požárech jen zázrakem nepřišel o dům. Jeho soused už takové štěstí neměl

Doslova z pekla štěstí měl hollywoodský herec Anthony Hopkins (80) během děsivých požárů, které ohromily Kalifornii. Zatímco jeho soused přišel ze dne na den kvůli požárům o dům, hercova sídla se jako zázrakem plameny nedotkly. Fotografie tak ukazují neuvěřitelný kontrast štěstí a smůly.

Ohromné požáry, které již několik týdnů sužují Kalifornii, se nevyhnuly ani známým osobnostem. Už jsme vás informovali o domu Miley Cyrus a Liama Hemswortha, jenž lehnul popelem. Problém mají i další celebrity a jednou z nich se málem stal i Anthony Hopkins.

Herec známý například jako Hannibal Lecter vlastní pozemky na pobřeží Malibu. A je až neuvěřitelné, že zatímco jeho domova, zahrady ani předzahrádky se požáry nedotkly, po sousedově domě nezbylo kvůli ohni nic.

Zatím není jasné, kdo je tím nešťastným, jehož dům srovnal oheň se zemí, ale rozhodně to nebude žádný chudáček. Sám herec za pozemky na tomto lukrativním místě utratil v přepočtu 110 milionů korun!

Anthony Hopkins je britský a americký herec, který si získal popularitu doslova po celém světě. Po skončení střední školy začal studovat hudbu a drama na Cardiff ve Walesu. Dva roky studia završil úspěšným absolvováním, po němž se stal členem umělecké rady, v níž strávil dva roky, než nastoupil do armády. Po návratu začal pracovat jako herec a režisér v divadle v Manchesteru. V roce 1961 získal stipendium na prestižní královské akademii herectví v Londýně (RADA), kterou úspěšně absolvoval.

Držitel Oscara v kategorii nejlepší herec (1991) za film Mlčení jehňátek navzdory faktu, že v celém bezmála dvouhodinovém filmu se jeho postava objeví na plátně po celkovou dobu pouhých 17 minut.

Sdílejte článek

Přečtěte si také