TopStar

20. října 2013 08:29

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Mrkněte Kate na holé bříško

Jako každou neděli přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co se ve světě slavných dělo a jako obvykle i něco navíc. Vévodkyni z Cambridge se můžete podívat dokonce na holé bříško. Tři měsíce po porodu je v dokonalé formě!

Kate hrála volejbal

Jen tři měsíce po porodu prince George je vévodkyně z Cambridge štíhlá jako proutek. Předvedla to při charitativní sportovní akci. Ve středu se konají křtiny a Catherine vypadá jako dívenka.

Dokonalé bříško, Foto: isifa.com

Miley už není sama

Vypadá to, že celý svět naletěl (ano, i my, to musíme uznat...). Zpěvačka Miley Cyrus předvedla dokonalou mediální utajenou akci, když se v září rozcházela s dlouholetým přítelem Liamem Hemsworthem. Ve skutečnosti už si zřejmě v létě začala románek s fotografem magazínu Rolling Stone Theo Wennerem. Po boku šestadvacetiletého Thea se objevuje jedna slavná žena za druhou. Mezi jeho přítelkyně patřila i Liv Tyler.

Gwyneth se zlobí

Herečka Gwyneth Paltrow obesílá své slavné přátele emaily s žádnostmi, aby se nevyjadřovali, až se jich časopis Vanity Fair, který připravuje reportáž, bude na ni ptát. Gwyneth se bojí, co se na ni veřejnost dozví a pokouší se reportáž zastavit - šéfredaktor magazínu Graydon Carter ale vzkázal, že se jí to nepodaří. Podrobnosti o tom, jak se Gwyneth chová:

Miss Gábina Katochvílová se zase chystá do světa. Sbalila si na to neuvěřitelnou garderobu:

Slavný kuchař Zdeněk Pohlreich má novou show "Česko vaří s Pohlreichem živě". Jeho prvním hostem byla herečka Tereza Kostková a ta nám v exklusivním rozhovoru pro Prima-Style.cz prozradila, co se děje v její vlastní kuchyni.

FOTO TÝDNE:

Podívejte se na rukopis zpěvačky Lady GaGa, která pověsila na sociální sítě slova k písničce:


Přečtěte si také