Sex a vztahy

22. července 2016 15:17

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 10 věcí, co opravdu není na holkách SEXY. Děláte je taky?

Nemluvíme o jasných nechutnostech, jako je krkání, prdění či dech po ránu. Jsou věci, které holky dělají nevědomky, nevšimnou si jich nebo si bůhví proč myslí, že sexy jsou. Ale opravdu nejsou.

1. Rtěnka na zubech - stává se to dost často, ale není nic horšího, než když se krásná holka se sexy rudými rtíky usměje a červeň má i na zubech. Okamžitě vypadá jako upírka, co zrovna někoho zardousila zubama

2. Boky lezoucí z kalhot - díky bohu za to, že bokovky už vycházejí z módy a nosí se kalhoty s vysokým pasem. Takzvaný muffin, neboli když holce přetákají z kalhot špeky na bocích, je pěkně odporný.

3. Oprýskané nehty - stane se to. Umýváte nádobí a pak si nevšimnete, že se vám půlka laku oprýskala. Nebo se domů vrátíte z kalby, na které prostě žádný lak nemá šanci vydržet. Nebo si je prostě koušete. Na vysvětlení nezáleží. Prostě to je hnus.

4. Nuda - veselá holka = sexy holka. Nudná holka = nudná holka.

5. Harémové kalhoty - holky si je oblíbily, protože jsou taaak pohodlné. Ale žádná v nich nevypadá dobře. Je to jako kdyby si oblékly pytel.

6. Vulgarita - občas nějaké perpné slovíčko ve správnou chvíli sedne jako p*del na hrnec. Ale sprostá holka, které mluví hůř jak osazenstvo v nádražní hospodě, rozhodně přitažlivá není.

7. Urážlivost - ufňukaná a urážlivá holka nrajcuje žádného kluka. Nevěříte? Tak mu zkuste stropit scénu.

8. Malé sebevědomí - říkáte jí, že je hezká. Nevěří vám. Říkáte jí, že je sexy. Nevěří vám. Tak tomu brzy přestanete věřit taky.

9. Piercing v bradavce - au au! jen si představte tu bolest! Pak vás veškeré vzrušení přejde.

10. Neoholené všechno - má to být samozřejmost. Ale ne u všech holek je. Zvlášť když se v návalech vrací do "módy" takové nechutnosti jako neoholené podpaží. To opravdu ne!

Sdílejte článek
Štítky móda nehty

Přečtěte si také