Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

OO7? Vaculík. Lukáš Vaculík! (Top Star video)

nadvori. Publikováno: 28.02.2015
Bond. James Bond. Tím by snad chtěl být každý chlap. Padnoucí oblek, rychlé auto, krásné ženy a zachraňování světa. Idol a lamač dívčích srdcí, herec Lukáš Vaculík, se do role známého agenta 007 mohl vžít na fotografiích, které vznikly pro charitativní kalendář.

reklama

„Z Bonda mě baví jen auta, motorkám neholduju. V sedmnácti jsem si koupil akorát babetu, to není moc bondovský,“ říká herec. Zbraně nevlastní, alkohol také nepije. „Z Bonda mi zůstaly opravdu jen ta auta.

Kalendář s ním nafotila herečka Andrea Kerestešová, která si Lukáše a jejich spolupráci nemůže vynachválit. „Je to moc milý člověk,“ prozrazuje.

S Jamesem Bondem nemá Lukáš bohužel společnou ani kondičku. „Životospráva a kondička dostává pěkně na frak. Téměř hniju, nemůžu říct, že bych byl v nějaké kondici,“ přiznává herec.

Každopádně je Lukáš Vaculík originální. Jednu dobu totiž řešil pražskou dopravní zácpu jízdou na koloběžce. „To byly jen takové záchvaty. Ale mělo to tu nevýhodu, že když vyjedete, je třeba slunce, a když se vracíte, zase prší. A to mně nebavilo.“

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Lukáš Vaculík jako James Bond a Andrea Kerestešová jako Bond Girl. Jak se vám líbí?

Bond, nebo Vaculík? Který se vám líbí víc?

Lukáš Vaculík se na nás pousmál

Lukáš Vaculík opět na veřejnosti: Na nás se usmíval, na ostatní mračil

Video VIP zprávy: V novém filmu bude hrát i idol dívek v 80. letech Lukáš Vaculík

Kam kráčí Lukáš Vaculík? Do komedie!

Video VIP zprávy: Co letí ve světě modelingu

Rozdíly ve světě modelingu: V Čechách silikony, v zahraničí…?

Když musíš, tak musíš. Pro Hulka a spol. to platí taky

Tajný život superhrdinů: Takhle jste je ještě nikdy neviděli

Další videa najdete ZDE.

reklama