Videa

28. února 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

OO7? Vaculík. Lukáš Vaculík! (Top Star video)

Bond. James Bond. Tím by snad chtěl být každý chlap. Padnoucí oblek, rychlé auto, krásné ženy a zachraňování světa. Idol a lamač dívčích srdcí, herec Lukáš Vaculík, se do role známého agenta 007 mohl vžít na fotografiích, které vznikly pro charitativní kalendář.

„Z Bonda mě baví jen auta, motorkám neholduju. V sedmnácti jsem si koupil akorát babetu, to není moc bondovský,“ říká herec. Zbraně nevlastní, alkohol také nepije. „Z Bonda mi zůstaly opravdu jen ta auta.

Kalendář s ním nafotila herečka Andrea Kerestešová, která si Lukáše a jejich spolupráci nemůže vynachválit. „Je to moc milý člověk,“ prozrazuje.

S Jamesem Bondem nemá Lukáš bohužel společnou ani kondičku. „Životospráva a kondička dostává pěkně na frak. Téměř hniju, nemůžu říct, že bych byl v nějaké kondici,“ přiznává herec.

Každopádně je Lukáš Vaculík originální. Jednu dobu totiž řešil pražskou dopravní zácpu jízdou na koloběžce. „To byly jen takové záchvaty. Ale mělo to tu nevýhodu, že když vyjedete, je třeba slunce, a když se vracíte, zase prší. A to mně nebavilo.“

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také