4 věci, které v posteli nikdy nedělejte! Pánové, tohle naštve každou ženu

Někdy bychom měli dříve přemýšlet než mluvit. V posteli to platí dvojnásob.

Pánové, už se vám někdy stalo, že jste z pusy vypustili větu, která vám zkazila hezkou sexuální chvilku? Pokud je odpověď jakákoliv, tady jsou 4 věci, které byste nikdy ženě neměli dělat při sexu.

1. Po vyvrcholení nezájem

Pokud se vám stane, že dosáhnete cíle dříve než vaše křehčí polovička, věnujte se jí i nadále. Nemusí jít hned o její vyvrcholení. Stačí, když si s ní budete povídat a budete po jejím boku. Není nic horšího, než když muž hned po uspokojení usne.

2. Řekne vše, co má na jazyku

Mluvení je při sexu nesmírně důležité, ale všeho moc škodí. Pokud nezavřete ústa ani na minutu, bude mít z vás žena hlavu jako pátrací balon. Myslete také na to, co říkáte. Pokud naznačíte, že má o trošku větší zadek, než by měla mít, nedopadne to dobře.

3. Neustálé výmluvy

Výmluvy nejsou jen záležitostí žen. Stále více se s nimi ženy potýkají z opačné strany. Muži bývají přepracování a neustále unavení. Chtějí mít styk co nejdříve za sebou a hlavně se u toho moc nezapotit. Takhle to ve vztazích moc daleko nedotáhnete.

4. Předehra tak akorát

Předehra je důležitá, to ví snad každý. Muži však na tuto skutečnost často zapomínají. Ženu je potřeba dostatečně vzrušit a připravit, jinak si sex neužije. Pokud na druhou stranu budete předehru až moc dlouho protahovat, je možné, že se vám křehčí polovička začne v posteli nudit.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex sex sex a vztahy

Přečtěte si také