Sex a vztahy

23. listopadu 2015 16:18

Michal Chalupa

5 nejčastějších chyb holek při mazlení s VIBRÁTOREM: Které děláš TY?

Erotické pomůcky zažívají zlaté časy a najde se nejspíš málokterá dívka nebo žena bez nějakého toho dilda nebo vibrátoru v šuplíku nočního stolku, v lepším případě pod polštářem. Přesto ne všechny dámy vědí, jak na to.

1. Robertek s gumičkou?Možná to pro někoho zní absurdně, ale řada odborníků doporučuje navlékat i na vibrátor prezervativ a po použití ho vyhodit. Hygienu je třeba dodržovat v každém případě a přinejmenším pravidelné omývání umělého milence by mělo být samozřejmostí.

2. Dělá dobře po celém těleJe poměrně rozšířeným omylem, že je vibrátor určený jen pro stimulaci klitorisu a vnitřku vagíny. Také ostatní části těla mohou velmi vzrušivě reagovat na vrnění vašeho oblíbeného kamaráda. Proto stojí za to prozkoumat se zapnutým robertkem i ostatní části těla – ruce, nohy, stehna, prsa… Možná budete příjemně překvapené.

3. Posilujte poševní svaly a budete neodolatelnáPokud myslíte, že zasouváním a vysouváním uměláka dosáhnete největší rozkoše, jste na velkém omylu! Při používání vibrátoru je ideální příležitost trénovat stahování poševního svalstva. Prožitek bude výrazně silnější a hlavně – až se budete milovat naostro, váš milenec bude křičet rozkoší. Pro trénink jsou vhodné i venušiny kuličky a vibrační vajíčka.

4. Chybí předehra, proto pooomaaaluuuuPři uspokojování s náhražkou penisu chybí ona vzrušující předehra, která při partnerském sexu zaručí dostatečnou vlhkost. Když se robertek zavede příliš rychle, může to být i nepříjemné. Začínejte proto vždy na nízkých vibracích, masírujte poštěváček i poševní vchod a následně teprve zvolna zasunujte. Použijte i lubrikační gel a vyhnete se nežádoucím pocitům.

5. Voděodolný není vodotěsný!Kvalitní vibrátory se standardně vyrábějí jako voděodolné. Není tedy problém používat je ve sprše a zpestřit si chvilky pod tekoucí vodou. Jenže ve vaně svého milého robertka utopíte a nepomůže mu ani umělé dýchání. Pokud se s ním tedy chystáte do vířivky, ujistěte se, že je opravdu vodotěsný.

Sdílejte článek
Štítky milenec vibrátor gumička rozkoš předehra

Přečtěte si také