Sex a vztahy

25. listopadu 2015 15:02

redakce Prima Lajk

5 nejčastějších chyb při sexu, kterými vše zkazíte. Kluci, tohle nikdy nedělejte!

Tohle holce nikdy nedělejte!

1. Jedem pouze rychlovkyVášnivý sex, kdy z partnerky strháte oblečení a během krátké chvíle ji přivodíte orgasmus, je fajn, ale nikdy nebude tak super jako sex, kdy jste oba nažhavení a orgasmus oddalujete. Oddalování totiž způsobí mnohem intenzivnější vyvrcholení. Dejte si na čas a než se vůbec dostanete k samotnému sexu, vášnivě se po sobě plazte s oblečením. Hlaďte se a vzrušujte a doveďte se k naprostému šílenství. Věřte, že slast, kterou partnerce způsobíte, zničí i vás.

2. Kousání u oráluNení nic horšího, než když se dole zapomenete, rozvášníte se až tak, že začnete sát a kousat. Věděli jste, že je klitoris mnohonásobně citlivější nežli žalud? Že ne? Tak teď už to víte. A právě jakmile se zahryznete, je to jako kdyby vás tam dole pokousala čivava. Buďte jemní.

3. Prsty jako gynekologUmět správně používat prsty je malé umění. Někdy ovšem vaše fascinace naším přirozením způsobí, že se cítíme jako na návštěvě u gynekologa. Zkrátka, pokud nám roztáhnete nohy, a koukáte a prohmatáváte, může to mít úplně opačný efekt, než si přejete.

4. Neostříhané nehtyČlověk by si myslel, že ostříhané nehty jsou základ. Ale někdy to vypadá, že si myslíte, že lehké škrábání na penisu nebo varlatech je stejné, jako když delší nehty strčíte do nás! NENÍ TO STEJNÉ!!!!! Představte si, jak vás neohrabaně škrábeme a na obnaženém žaludu, taky nic moc, co?!

5. Hledání mandlíLíbání, které nebere konce, pocit, že se od partnera nemůžeme odtrhnout a plení nám ústa, je skvělý. Když se však nemůžeme nadechnout, protože váš jazyk máme až v krku a vášeň se zamění za urputnou touhu obkroužit jazykem obě naše mandle, chuť na sex se začne vytrácet.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Instagram orgasmus sex nehty oděv

Přečtěte si také