ODHALENO: Na velikosti přece jen záleží! Dámy, s jakým penisem máte větší šanci otěhotnět?

Důležitá zpráva pro všechny malé kašpárky.

Otázka stará jako lidstvo samo. Vážně záleží na velikosti? Pokud byste se ptali z hlediska sexuálního uspokojení, pak by spousta žen tvrdila, že ne. Klíčem k ženskému orgasmu totiž není ani tolik velikost vašeho přirození, jako spíše obecná atraktivita, váš vztah, smysl pro humor, jakým způsobem se s ní milujete, a tak dál.

Podle nové studie ovšem na velikosti záleží alespoň co se týče plodnosti. Vědci z Colorada totiž přišli na to, že lépe obdaření muži nemají s početím tolik problémů, jako muži, kterým… příroda tolik nenadělila.

Z výsledků vychází, že muži, kteří bojují s neplodností, mají v průměru o jeden centimetr kratší penis než ti, kteří žádné problémy nemají. Číselně to pak vychází na 12,5 cm pro ty, kteří mají potíže počít dítě, a 13,4 pro ty, kteří se s žádnými problémy nesetkali.

Nicméně nebojte, kratší penis ještě nutně nemusí znamenat, že nebudete moct nikdy mít děti. Většinou to souvisí s řadou dalších problémů, které lze z větší části nějakým způsobem řešit. Pokud jste jinak kompletně zdraví, existuje velká šance, že délka penisu na vaši snahu o dítě nebude mít žádný dopad.

Sdílejte článek
Štítky muži Penis penis Colorado plodnost délka nová studie otěhotnět

Přečtěte si také