Sex a vztahy

4. února 2016 11:53

Tereza Javorová

TEST: Je ti holka nevěrná? Podle těchto 10 věcí to poznáš!

Máš jí sbalit kufry, nebo se zklidnit a nedělat zbytečné drama? Podle těchto indícií poznáš, jestli je ti nevěrná!

1. Přestala se o tebe zajímat - dříve řešila, v kolik přijdeš domů, co budete dělat o víkendu nebo co si dáte k večeři. Teď už se o to nestará a je jí to jedno.

2. Hlídá si svůj telefon - mohl jsi za ni dřív zvednout telefon, když jí volala babička? Teď si ho střeží jako jestřáb a nenechá, aby ses na něj ani podíval, kolik je hodin.

3. Nelíbá tě - takovou tu malou pusu na přivítanou ještě zvládne, ale už se nestane, že by se k tobě vášnivě přisála. Spíš jí doteky obtěžují a cítíš, že je jaksi odtažená.

4. Nespí s tebou - což je ta horší varienta. Pokud se přece jen k sexu občas přinutí, je celá strnulá a vůbec si to neužívá. Většinou se stejně ale vymluví na bolest hlavy nebo únavu.

5. Změnila vlasy - nebo svůj styl oblékání. Víc se o sebe stará, ale nemáš pocit, že by to bylo kvůli tobě. Vždyť spolu už skoro nikam nechodíte. Ale když jde ven sama, vždycky je vyfinftěná jhako královna krásy.

6. Přestala se smát tvým vtipům - je podivně zamlklá auž jí nepřipadáš vtipný. U srandiček, kterým se dřív smála až se za přicho popadala, teď obrací oči v sloup. Nebo je úplně ignoruje.

7. Nějak často přespává u kámošky - z pyžamových párty už ale dávno vyrostla. Jde o to, jestli k někomu jinému nechodí na bezpyžamovou párty.

8. Neplánuje vaši budoucnost - už nepřemýšlí, kam pojedete na dovolenou, nebo jestli za rok přestavíte byt. Říká, že to nemá cenu řešit, protože kdoví co bude.

9. Bývá podrážděná - máš pocit, že "svoje dny" má asi tak 30 dní v měsíci. Nebo tě rovnou obviňuje z nevěry.

10. Nebo naopak: Začala se nezvykle víc snažit - hryže ji svědomí, takže je z ní najednou milionová přítelkyně. V posteli předvádí psí kusy, najednou je teplá večeře a okatě ti dává najevo, jak tě strašně moc miluje.

Sdílejte článek
Štítky večeře krása styl

Přečtěte si také