Znáte kokosování? Tahle nová zvrácená sexuální technika dobývá internet!

Varujeme, že sex s kokosem může poškodit vaše zdraví!

Kokosové ořechy jsou úžasný a zdravý dar, kterým nám matka příroda požehnala s jasným záměrem, abychom je jedli nebo míchali s rumem a ananasem do osvěžujících tropických nápojů. Co však určitě nezamýšlela, aby nadržení chlápci vyvrtávali do kokosů díry a pak s nimi měli sex. Ne. Na amerických sociálních sítích si přesto jeden uživatel jménem coconutthrowaway69 spojil slovo nut, které v angličtině znamená ořech a zároveň hovorové označení pro ejakulaci, s masturbací a konal - strčil svůj penis do kokosu a tento sexuální/masturbační akt nazval kokosování. O své zážitky z tohoto „sexperimentu“ se samozřejmě podělil se všemi ostatními uživateli. Jeho trapný příběh však neskončil dobře.

Kokos k masturbaci totiž použil společně s máslem jako lubrikačním gelem vícekrát. Samozřejmě do něj pokaždé i ejakuloval. Po aktu ořech vždy schoval pod postel a další den ho opět vytáhl. Když mu po týdnu začaly v pokoji létat mušky, usoudil, že je načase vykonat poslední akt na starém kokosu a pořídit si nový. To ovšem byla chyba. Jakmile zasunul penis do díry, ucítil dráždivý pocit. Vytáhl jej ven a s hrůzou sledoval, jak se na jeho žaludu pokrytém směsí shnilého a plesnivého másla se spermatem hemží spousta drobných červíků, kteří se dokonce snaží provrtat si cestu do jeho močové trubice.

Jeho děsivý příběh ale inspiroval mnoho dalších uživatelů, kteří se přiznali, že „kokosování“ taky vyzkoušeli. A i pro ně to prý byla noční můra. Jeden až při akci zjistil, že má alergii na kokos. Jiného při tom nachytala jeho matka. Další si dokonce omylem místo kokosu koupil ananas, tak to teda zkusil s ním. A asi nejděsivějším případem je týpek, který si do kokosu vyvrtal příliš malou díru, a hádejte, co bylo dál… Ať už jsou všechny zážitky s kokosováním jakkoliv směšné nebo hrůzostrašné, jeden fakt je naprosto jasný: nikoho z aktérů pravděpodobně ani na vteřinu nenapadlo, že sex s kokosem prostě není úplně nejlepší nápad.

Sdílejte článek
Štítky Sex technika kokos

Přečtěte si také