návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Žena předstírala, že má rakovinu, aby získala peníze. Její nechutný podvod rozzuřil internet

Je neuvěřitelné, kam až jsou lidé schopní zajít, aby získali peníze.
Vydáno: 19.10.2018
Žena tvrdila, že má rakovinu, aby získala peníze
Žena tvrdila, že má rakovinu, aby získala peníze Autor: Instagram/lu_wieland
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rakovina je nemoc, která je opravdu zdrcující nemocí nejen pro samotného pacienta, ale i pro jeho nejbližší. Proto by asi jen málokoho napadlo předstírat, že právě on jí trpí. Jedna žena z amerického Queenslandu však přesně tuhle odpornou věc udělala. 27letá Lucy Wieland byl obviněná z podvodného získávání finančních prostředků skrz svůj profil na Instagramu, na němž tvrdila lidem, že má rakovinu vaječníků v konečném stadiu.

Lucy svým více než 900 followerům oznámila svou diagnózu a zveřejňovala fotografie a informace o procesu její léčby. V jednom ze svých příspěvků dokonce napsala, že kvůli bolesti způsobené terminálním stadiem nemoci musí chodit s hůlkou. Policie zjistila, že obviněná vytvořila profil speciálně pro získávání peněz, na němž se svěřila, že se kvůli výdajům spojeným s léčbou rakoviny ocitla ve velice tíživé finanční situaci. Lidé jí tak postupně darovali celkem 55 000 dolarů, což je v přepočtu neuvěřitelných 1 240 360 korun. Zatčená byla po měsíci, kdy z tohoto podvodného chování byla obviněna.

Za svůj čin byla Lucy zatčena měsíc poté, co si založila tento podvodný profil. Šokovaní fanoušci, kteří ji po celou dobu podporovali, ji v komentářích odsoudili, a přestože byla propuštěna na kauci, v prosinci ji čeká v této kauze soud. A my jen doufáme, že bude za tento nelidský nápad náležitě potrestána.

Žena tvrdila, že má rakovinu, aby získala peníze
Žena tvrdila, že má rakovinu, aby získala peníze
Instagram/lu_wieland
Muž s rakovinou tváře 2

VIDEO: Muže, který přežil rakovinu kůže, vyhodili z benzínky! Z jejich důvodu se vám udělá špatně

Týpek si vychutnal podvodníka 1

GALERIE: Týpek dostal falešnou zprávu, že vyhrál miliony! Podvodníka parádně vytrollil těmito zábavnými zprávami

Článek je zařazen v: rakovina , podvod , peníze , Instagram , milion