Youtuberka Katka Kvapilíková porodila dceru.
Autor: Instagram.com/svetpodlekatky Youtuberka Katka Kvapilíková porodila dceru.

FOTO: Sestra Jirky Krále se stala podruhé maminkou! Dceři dala nádherné jméno

MilanR. Publikováno: 16.07.2022
V rodu Králových je další velký důvod k radosti. Oblíbená youtuberka z kanálu Svět podle Katky porodila již své druhé dítě.
Youtuberka Katka Kvapilíková, dříve Králová.
Katka Kvapilíková
Katka Kvapilíková, rozená Králová, je jednou z předních českých youtuberek a mladší sestrou... Přečíst celé

reklama

V rodině bývalého youtubera Jirky Krále mají v poslední době jeden důvod k radosti za druhým. Je to teprve pár týdnů, co se právě Král dočkal narození svého prvního potomka, syna Davídka, a už je zase důvod slavit. Dítěte se totiž nyní dočkala také jeho mladší sestra Katka Kvapilíková (rozená Králová). Oblíbená youtuberka z kanálu Svět podle Katky už se svým manželem Tomášem vychovává tříletého syna Filipa, který se ve čtvrtek 14.7. dočkal sestřičky.

 

 

Jejich druhé dítě pak dostalo překrásné jméno Julie a Katka s manželem samozřejmě na sociálních sítích neskrývají svou radost a štěstí. A fanoušci nešetří nadšenými gratulacemi. Katčina rodinka, která čítá ještě jejího milovaného psa Arona, se tak zase o něco rozrostla. Pro youtuberku a jejího manžela je pak tato událost obzvláště šťastná a emotivní. Minulý rok, kdy se s partnerem pokoušela o druhého potomka, totiž Katka v prvním trimestru potratila. Po smutném období ale naštěstí přišly chvíle radosti, které teď dosáhly svého maxima. I my páru samozřejmě gratulujeme!

Jirka Král se stal otcem!

GALERIE: Radostná zpráva! Bývalý youtuber Jirka Král se stal otcem. Jaké dal synovi jméno?

Sestra Jirky Krále čeká druhé dítě!

VIDEO: Sestra Jirky Krále je podruhé těhotná! Radostnou zprávu oznámila na dojemných záběrech

reklama