návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Slavný světový youtuber se oženil s touto kráskou! Nikdo ale nevěří, že byla svatba skutečná. Proč?

Jedná se o fake, nebo se jeden z nejpopulárnějších zahraničních youtuberů opravdu oženil?
Vydáno: 30.07.2019
Jake Paul si vzal internetovou hvězdičku Tanu Mongeau.
Autor: profimedia.cz Jake Paul si vzal internetovou hvězdičku Tanu Mongeau.

Světová youtuberská scéna žije velkou událostí. Jeden z nejsledovanějších youtuberů současnosti Jake Paul, bratr ještě slavnějšího Logana Paula, se totiž oženil. Po několikaměsíční známosti si vzal youtuberku a televizní hvězdičku Tanu Mongeau. Svatba 22letého youtubera proběhla v neděli v Las Vegas za přítomnosti nejbližších přátel, ale také kamer. Jejich fanoušci se dokonce mohli po zaplacení v přepočtu přes 1100 korun koukat na celý obřad na livestreamu! Celá šťastná událost má ale háček. Jen málokdo totiž věří, že byla svatba reálná a podle mnohých se jednalo o fake!

Důvod? Podle spekulací byl celý obřad jen divadýlkem pro natáčenou reality show na MTV Tana Turns 21 o této mladé internetové celebritě. Celá svatba pak měla být podle všeho jen dalším dějovým zvratem v pořadu. Ostatně, svatba přišla pouze měsíc po jejich zasnoubení. Údajně navíc neexistuje žádný právní důkaz, že k svatbě došlo, a pravdivost svatby zpochybnil na sociálních sítích i Jakeův bratr Logan Paul, jenž mu šel přitom za svědka. Jake Paul má navíc za sebou tolik “fejků“ a rádoby vtípků, že už mu zkrátka nikdo nevěří. Tahle dvojice zkrátka udělá pro sledovanost a internetové výdělky cokoliv a nejenom hejtři jim jejich velkou lásku asi ještě dlouho věřit nebudou. Tak snad nedojde i na fake děti.

Logan Paul prodělává 1

Provokatér Logan Paul: Utrácím víc, než stíhám vydělat! Blíží se pád kontroverzního youtubera?

Jake Paul vs. Soulja Boy 2

VIDEO: Provokatér Jake Paul si to rozdá v ringu s tímto slavným rapperem! Proč si chtějí rozbít hubu?

Článek je zařazen v: Jake Paul , svatba , Tana Mongeau , fake , podvod , youtuber , Logan Paul

reklama