Youtubeři

27. října 2017 10:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Teri Blitzen šokovala fanoušky svou hanbatou fotkou! Co všechno na ní ukázala?

Co všechno fanouškům u této odvážné fotky vzkázala?

Slavná youtuberka Teri Blitzen se v posledních dnech docela rozjela. Je to teprve pár dní, co se nám pochlubila s odvážnou fotkou svého nového tetování poblíž zadečku, a nyní nám vyráží dech další, tentokrát ještě žhavější fotkou. Teri se totiž vyfotila svým fanouškům téměř nahá a nechala si na sobě pouze kalhotky! Youtuberka sice svá prsa šikovně zakryla a nejintimnější partie tak naštěstí zůstaly skryty, i přesto však ukázala fandům svou dokonalou postavu. Proč to vůbec udělala?

V případě Teri se totiž nejedná o lacinou provokaci. Naopak, chtěla tím svým fanynkám předat důležitý vzkaz o sebelásce, kterou nám ukázala i jako své tetování. V opravdu dlouhém vzkazu tak své fanynky motivuje, aby se měly rády takové, jaké jsou. Nemají řešit každý špíček či že jim to jeden den nesluší.

Prostě zapomenout na zbytečné maličkosti a najít svou vnitřní rovnováhu. Za svůj názor a odvážné foto pak Teri sklízí nadšené reakce a vypadá to, že mnoho lidí svými kroky opravdu inspiruje. Co říkáte na její fotku a sdělení vy?


Přečtěte si také