Co na její kérku říkate?
Autor: Instagram.com/Terihodanova Co na její kérku říkate?

GALERIE: Teri Blitzen šokuje fanoušky! Vytetovala si nad zadečkem tuhle šílenou kérku. Přijde vám to ještě sexy?

Publikováno: 25.10.2017
Důmyslné tetování, nebo naprostý úlet?
Bývalá youtuberka Teri Hodanová (22)
Teri Hodanová/Teri Blitzen
Tereza Hodanová, dříve známá jako Teri Blitzen, je bývalou českou youtuberkou a stále velmi... Přečíst celé

reklama

Nejslavnější česká youtuberka Teri Blitzen, v současnosti už vystupující jen jako Teri, si v posledních měsících užívá velkou lásku s DJem a hudebním producentem NobodyListenem. A jak je vidět, je do něj opravdu zamilovaná až po uši. Na důkaz jejich lásky si totiž nechala udělat další tetování, tentokrát i na malinko odvážném místě.

Teri smazala svá nejslavnější videa.

GALERIE: Teri Blitzen končí?! Slavná youtuberka smazala svá nejslavnější videa a chystá šokující změnu. Proč to udělala?

Těsně nad zadečkem na bok si totiž nechává vytetovat všeříkající slovo Nobody´s. To má přitom pro ni dva významy. Po přeložení z angličtiny to znamená, že je nikoho, čímž chce youtuberka nejspíš naznačit svou nezávislost. Zároveň to ovšem podle pseudonymu jejího partnera jasně naznačuje, komu její srdce patří.

Mezi fanoušky pak sklízí Teri zejména chválu. Najde se ovšem také několik kritiků, kteří se navážejí do jejího údajně vyhublého těla i samotného tetování. Hlavní ovšem je, že sama Teri je evidentně maximálně spokojená a nebojí se to dát najevo. Co říkáte na její novou odvážnou kérku vy? Líbí se vám, nebo to už Teri spíše přehání?

 

Kdo je novým přítelem slavné youtuberky?

GALERIE: Tohle je nový přítel Teri Blitzen! Podívejte se na sexy fotky kluka, který nahradil Johny Machettu

Co si myslí o zbabělých útocích?

GALERIE: Teri Blitzen odpovídá na útoky na její fotky v plavkách. Co si myslí o lidech, kteří jí nadávají, že je tlustá?

reklama