Youtubeři

24. března 2022 18:15

redakce Prima Lajk

Tohle provede Silvia Dellai v LIKE HOUSE 3 podle horoskopu! S kým se nesnese a na koho zkusí ženské zbraně?

Do oblíbené reality show míří nová kontroverzní účastnice. Co od ní můžeme ve vile čekat? Na to nám odpoví starý dobrý horoskop!

Už v pondělí 28. března dojde v populární reality show LIKE HOUSE 3 k očekávané změně. Vilu totiž po třech týdnech plánovaně opouští česká Barbie Dominika Myslivcová a na její místo přichází jiná kontroverzní osoba – influencerka, DJ, kuchařka a bývalá hvězda filmů pro dospělé Silvia Dellai. Ta před příchodem do vily prohlásila, že se na ostatní soutěžící těší, nezapřela ale přece jen menší nervozitu. „Trochu se bojím toho prvního momentu, až se tam objevím. Jsem zvědavá, jak se ostatní zatváří,“ přiznala Silvie.

Nabízí se tedy několik otázek. Jak budou mladí influenceři na bývalou pornoherečku reagovat? Jak zamíchá Sylvie kartami a vztahy v reality show? A ke komu bude mít nejblíž? To nám může samozřejmě napovědět horoskop. Z charakteristik jednotlivých znamení zvěrokruhu se totiž dá vyčíst mnoho. A to včetně potenciálních vztahů s jednotlivými účastníky.

Bude skrývat svou pravou tvář?

Silvia se narodila ve znamení Raka a může tedy ve vile zásadně zamíchat kartami. Raci jsou totiž nejen cílevědomí, ale dokážou také pořádně klamat tělem a skrývat před ostatními svou pravou stránku. Raci umí být citliví a romantičtí, ale zároveň se mohou pod tlakem v některých situacích chovat velmi dětinsky. Stále ovšem zvládnou před ostatními skrýt svou pravou tvář. Raci jsou také protřelí manipulátoři, umí v lidech snadno vyvolat pocit viny a stát se citovými vyděrači. A u dam tohoto znamení platí, že dokážou skvěle využít své ženské zbraně. Bude to i případ Silvie ve vile? No, necháme se překvapit.

A jak na tom bude nová účastnice s ostatními influencery? Významné citové pouto by mohlo vzniknout mezi ní a Býkem, jímž je ve vile tiktoker Luktuma. Silvie může právě na něj snadno použít ženské zbraně, díky nimž jí Lukáš brzy podlehne. Jenže i ona se může při případných hrátkách ošklivě spálit. Vodnáři Sebastian Lyang a Simona Tvardek na její chování coby chladné znamení nepřistoupí. Mohou se ovšem snadno stát jejími kamarády a silnými parťáky.

S kým se nesnese?

Velmi komplikovaný vztah pak může nastat s vášnivým Štírem v podobě Liubov Tupikové, s níž může mít Silvia mnoho společného. To bude mít za následek buď velké kamarádství, nebo naopak obří rivalitu, kvůli níž se tato dvojice nesnese. A velkou konkurenci může mít Dellai i v ostatních Racích z vily, Vojtovi Medlenovi a Hance Gelnerové. Také oni nemusí přistoupit na její případnou hru a snadno dojde ke konfliktu. Bude mít nakonec horoskop pravdu? To můžete sledovat v LIKE HOUSE 3 od 28. března, kdy Silvia do vily konečně nastoupí!

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také