VIDEO: Datel drsně útočí na MikeJePan kvůli youtuberské bitce. Prý je to ubožák a nula!

Internetový provokatér MikeJePan si v minulých dnech domluvil zápas v MMA. To ovšem naštvalo jeho předchozího vyzyvatele, youtubera Datla.

Je to vlastně takový youtuberský nekonečný příběh. Už je to tři roky, co youtubera Marka „Datla“ Valáška totálně vytočilo video, v němž kontroverzní MikeJePan napadá důchodce, a vyzval ho na youtuberskou bitku. A Mike tuto výzvu s velkými řečmi přijal. Jenže od té doby se o jejich bitce v podstatě jen mluví. Oba museli kvůli různým záležitostem zápas odložit, ale Datel ve fight asi stále doufal. Jeho konkurent ale prý zcela přestal komunikovat, odpovídat na zprávy a prostě couvnul. O to víc proto Marka Valáška překvapilo, když si věčný provokatér měšťáků Mike domluvil v uplynulých dnech zápas v MMA!

K tomu došlo v youtuberském pořadu Mr. Kubelík Show, v němž musel youtuber kromě velmi pálivých pokrmů snést i otázky moderátora na tělo. Kubelík navíc v závěru prohlásil, že nesouhlasí s šikanou, kterou Mike ve svých videích proti měšťákům předvádí, a vyzval ho na zápas v MMA. A youtuber výzvu pro změnu zase přijal. A právě to vytočilo doběla Datla, s nímž se na podmínkách jejich bitky domluvil už takřka před dvěma lety.

Datel si ve videu nebere servítky a označuje Mikea za nulu, sraba či ubožáka, který jenom slibuje. Celé záležitosti se pak podle svým slov směje, ale vlastně ho také dost štve. A my se mu ani nedivíme. Datel proto svým fanouškům i youtuberskému rivalovi znovu vzkazuje, že je na jejich fight stále připraven a z jeho strany spor rozhodně neskončil. Jenže něco nám říká, že Datel ani Mikeovi hejtři už v zápas nedoufají a tuší, že i tentokrát bude couvat a bude se snažit, aby celá záležitost vyšuměla do ztracena.

Ostatně už Kubelíkovi v pořadu dodává, že zápas se bude moci uskutečnit až za tři čtvrtě roku, což původně sliboval i Valáškovi. A nesmíme zapomenout, že se nejedná o jediný případ, kdy MikeJePan nakecá plno slibů, z nichž v závěru vůbec nic není. Stačí si vzpomenout na jeho roky starou sázku v pořadu XTV, kde slíbil, že své arogantní chování vyzkouší na amerických policistech. A kde nic, tu nic. Takže je reálnou možností, že i tentokrát Mike couvne a nebude se k celé situaci vyjadřovat. Což tuší i Datel. Co myslíte, přesvědčí MikeJePan své soky a hejtry o opaku, nebo u nich zůstane navždy za sraba?


Přečtěte si také