návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Drsná challenge mezi Tarym a Bárou Votíkovou! Je youtuber lepším fotbalistou než nejlepší česká gólmanka?

Kdo vyhrál náročnou fotbalovou challenge? Parkourista Tary, nebo fotbalová reprezentantka Bára?
Vydáno: 10.05.2018
Bára Votíková vs. Tary 1
Autor: YouTube.com/Bára Votíková Bára Votíková vs. Tary 1

Bára Votíková je nejen čím dál známější českou youtuberkou, ale zejména populární fotbalovou brankářkou, jež vyhrála několik ligových titulů a chytá i v české reprezentaci. Prostě špičková fotbalistka, jak se patří. Nyní se rozhodla ukázat youtuberským fanouškům svůj sportovní um naplno. A přizvala si k tomu minimálně stejně sportovně nadaného youtubera, známého parkouristu Taryho.

Pro své fandy si pak oba připravili fotbalovou challenge ve střelách na bránu na několik způsobů. A samozřejmě došlo i na jejich brankářské dovednosti. A jak jejich “zápas“ nakonec dopadl? Bára samozřejmě Taryho naprosto převálcovala. Ten totiž má sice neskutečný akrobatický talent, míč mu ovšem k noze dvakrát nepřirostl. Z jejich challenge je ovšem hlavně díky tomu velmi vtipné video, jež se během pár dnů stalo velkým virálním hitem. A my se tomu vůbec nedivíme.

 

 

Co se jim stalo?

EXKLUZIVNĚ: Šok! Youtuberku Báru Votíkovou unesli a brutálně zmlátili! Co se doopravdy stalo?

Youtuber si musel vybrat mezi rodinou a prací

VIDEO: Slavný youtuber byl rodinou nucen skončit na YouTube! Jeho životní dilema vám zlomí srdce. Jak se nakonec rozhodl?

Článek je zařazen v: Bára Votíková , youtuberka , challenge , fotbal , Tary , virální hit , brankářka

reklama