VIDEO: Drsná kauza okolo Teri Blitzen a Fallenky! Ohrožují zdraví svých fanoušků? Proč vám youtuberky pořád lžou?

Slavné youtuberky musí řešit vážné problémy!

Skandál, který už před pár měsíci malinko rozčeřil i youtuberské vody, se znovu hlasitě ozývá. Slavná firma Bubbleology, jejíž tvářemi jsou mimo jiné populární youtuberky Fallenka a Teri Blitzen, už několik měsíců čelí kritice, že do oblíbených nápojů pro děti, bubble tea, přidává umělá sladidla. Tuto skutečnost se pak snaží za všech okolností zakrýt. Útokům pak musely čelit právě i internetové hvězdičky, jež byly osočovány z toho, že tuto lež bez okolků podporují, a mohou tak dokonce ohrozit zdraví svých fanoušků! A nyní se celá kauza roztáčí nanovo.

Internetový pořad A DOST! totiž přišel s prvními oficiálními výsledky nezávislých testů, které potvrdily, že firma o složení svého produktu skutečně lže a přidává do něj nezdravá umělá sladidla. Ta přitom mohou v některých případech zanechat na zdraví dětí velké následky! Vedení Bubbleology všechna nařčení odmítá a stále si stojí za tím, že jejich pití je sto procentně přírodní. Testy ovšem říkají něco jiného.

Do hledáčku kritiků se tak opět dostávají i známé osobnosti v čele s Teri a Fallenkou, protože právě ty děti v pití bubble tea velice napodobují. Zareagují konečně na čím dál větší kauzu a zruší se společností spolupráci? Nebo budou v reklamě pro lživou společnost pokračovat kvůli jistým výdělkům i nadále? Doufejme, že se youtuberky konečně zachovají správně.

Na šokující video se můžete podívat zde.

Sdílejte článek
Štítky zdraví firma kauza drsný Obrázek náhradní sladidlo Teri Blitzen pití zdraví Teri Blitzen

Přečtěte si také