VIDEO: Hurá!? Youtuber Ondra Vlček končí s natáčením svých trapných videí. Má to ale háček…

Kontroverzní youtuber konečně splnil všem hejtrům tajný sen. Opravdu ale mají důvod slavit?

Ondra Vlček patří mezí nejvíce propírané youtubery současnosti a má snad více hejtrů než Tary a TVTwixx dohromady. Lidem sice nejvíce vadil jeho vztah s nezletilou dívkou, s níž už se ovšem údajně opravdu rozešel, odpůrcům ovšem ležel v žaludku také kvůli jeho videím. V posledních měsících totiž natáčí ty největší odpady, které si dokážete představit.

Jeho kousky, v nichž si píše a následně setkává s hororovým Pennywisem z filmu To, živým Bartem Simpsonem, či dokonce divokým lvem (!?), byly tak šíleně špatné, až se u nich mnoho lidí svým zvráceným způsobem bavilo a reagovala na něj spousta youtuberů. Ondra Vlček se ovšem obhajoval tím, že jeho videa vyvolávají přesně takové debaty a kontroverzi, jaké chce, a právě díky nim je tolik sledovaný. Jenže i jemu nejspíš konečně došlo, že je opravdu všem jen pro smích.

Po menší pauze a velkém přemýšlení totiž Ondra Vlček došel k názoru, že je s šílenými fake videi opravdu čas jednou provždy skončit. Měl díky nim velký počet zhlédnutí a vysněnou kontroverzi. Zároveň mu však konečně došlo, že za všechny ty posměšky mu to opravdu nestojí. Vlček se zkrátka konečně pořádně zamyslel a udělal něco rozumného. Do oslav mají ovšem jeho hejtři ještě daleko. S natáčením všech videí totiž ani zdaleka nekončí. Jen chce začít vymýšlet trochu jiný obsah (v němž se ale převleků nehodlá vzdát) a vrátit se ke starým osvědčeným sériím. Což v jeho případě není zrovna dvakrát výhra. Budou vám šíleně trapná Vlčkova videa chybět?


Přečtěte si také