Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Naštvaný Datel přišel do LIKE HOUSE 3! Koho vyzval kvůli drsné hádce na zápas?

MilanR. Publikováno: 11.04.2022
Youtuber Datel si přišel do vily vyřídit účty s influencery, kteří na něm minulý týden nenechali nit suchou. Opravdu se chce s někým porvat v kleci?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

V minulých týdnech rezonovala v LIKE HOUSE 3 nejvíce hádka mezi Sebastianem Lyangem a Liubov Tupikovou. Tiktoker se v jedné z epizod ostře navezl do mladší soutěžící a zvýšeným hlasem jí např. řekl, že ho má respektovat, protože je starší. Liubov pak jeho výbuch neustála a rozbrečela se. Sebastian se sice později soutěžící omluvil, negativním reakcím na sociálních sítích za neuctivé chování k holce se ovšem už nevyhnul. Jedním z těch, kteří se do Sebastiana ihned pustil, byl i účastník první řady LIKE HOUSE, youtuber Marel Valášek alias Datel.

Ten na svém Instagramu vydal opravdu mnoho storíček o tom, že mu je ze Sebastianova chování zle a že nechápe, jak se může dovolit takhle k holce chovat. Právě jeho vyjádření si pak minulý týden vzali na paškál někteří influenceři v čele se Sebastianem a Luktumou, kteří nepochopili, jak se zrovna on se svou reputací může k podobné situaci vyjadřovat. „Přijde mi, že se na tom chce přiživit,“ podezříval ho Luktuma. To si ovšem nenechal Datel jen tak líbit a dorazil si to s nimi vyříkat v dnešní NIGHT SHOW!

Viditelně naštvaný Datel nakráčel do místnosti a ihned řekl, že byl prohlášeními některých tak vytočen, že jednoho z dotyčných vyzývá na zápas. A jeho soupeřem měl být poněkud překvapivě pohodář David Nguyen, jenž neměl s touto kauzou nic společného. Všem tak brzy dojde, že se jedná pouze o Datlův typický prank.

Youtuber poté ostatním vysvětlí, proč se musel k celé hádce vyjádřit a proč se ho situace tolik dotkla. Datel měl totiž kamarádku, která měla velmi toxický vztah a prožívala často podobnou situaci, jakou zažila Liubov s emotivním Sebastianem. Marek tak chtěl dát ještě jednou najevo, že i když si influenceři celou situaci vyjasnili, tak podobné chování opravdu není v pohodě. Jenže u ostatních se s příliš velkým pochopením nesetkal a někteří dokonce nepochopili, proč do NIGHT SHOW přišel. Co si o jeho výstupu v NIGHT SHOW konkrétně myslí? To se dozvíte už dnes večer!

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Vztah mezi Simonou a Sebastianem v LIKE HOUSE 3?

VIDEO: Nový vztah v LIKE HOUSE 3? Simona přiznala, co má ve skutečnosti se Sebastianem

Sebastian Lyang přišel o svůj instagramový profil. 1

VIDEO: Krutá dohra hádky s Liubov v LIKE HOUSE 3. Sebastian přišel kvůli svému chování o Instagram!

reklama