Youtubeři

23. června 2022 16:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Takhle tvrdě trénuje tiktoker Koleso na bizarní polštářovou bitvu. Nic šílenějšího dnes neuvidíte

Jak se bizarní internetová postavička připravuje na první českou polštářovou bitvu?

Už tuto sobotu se v pražské Královce uskuteční jedna z nejbizarnější a zároveň největších, influencerských událostí roku – druhý večer zápasnické akce Clash of The Stars, v níž se v ringu utkají většinou internetové osobnosti v čele s youtubery a tiktokery. Zatímco mladé generace tuto akci s napětím vyhlížejí, fanoušci MMA nenechávají často na těchto zápasech nit suchou a považují je téměř až za parodii. Ať je to jak chce, už teď je jasné, že i tentokrát bude galavečer velice sledovaný a již nyní se o něm mluví.

Jedním z vrcholů večera má být pak kromě hlavního zápasu Datla s Freescootem také polštářová bitva mezi bizarními a vychrtlými tiktokery Kolesem a Krilem. Ano, slyšíte správně. V ringu se u nás poprvé uskuteční polštářová bitva a nejspíš to bude přesně tak šílené, jak to zní. A v podání Patrika Pešavy aka Kolesa je bizár zaručen už teď. Právě s podivným tiktokerem, jenž má za sebou čerstvě i problémy s policií, strávili hoši z Clash of the Stars jeden den, aby natočili jeho tréninkovou rutinu. A je to opravdu bizár!

Místo drsné dřiny totiž ukazuje bizarní přípravy na hřišti s hudbou z Rockyho a nechybí ani sparring s polštáři! A ještě před tím nás čeká vesnický úvod, ve kterém se chce tiktoker ukázat jako pracují chlap, jenž maká u koní. Nechybí pak samozřejmě ani silácké řeči na adresu jeho soupeře, které však vyznívají dost komicky. Vlastně stejně jako zbytek videa, které působí jako jeden velký cringe. Tohle je možná ještě šílenější a zábavnější, než jaký bude výsledný zápas!

Sdílejte článek

Přečtěte si také