Youtubeři

21. července 2021 14:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vítěz Jenis řekl pravdu o LIKE HOUSE! Kdo byl podle něj práskač?

Oblíbený youtuber se u Vládi rozpovídal o kontroverzních kauzách ze známé reality show. Co nového prozradil?

Populární reality show LIKE HOUSE je už sice pár týdnů za námi, její hvězdy si však nadále užívají internetovou popularitu, kterou díky pořadu na sociálních sítích získali. Největší oblibu si nyní bezpochyby užívá youtuber a věčný pohodář Jenis, který si svou povahou získal v LIKE HOUSE opravdu každého a po zásluze v závěru vyhrál půl milionu korun.

Nyní se Jenis stavil u svého kamaráda a oblíbeného youtubera Vládi, aby reality show jak se patří vtipným způsobem rozebrali. Popovídali si tak spolu o několika kauzách a populárních videích v čele s rasistickou hádkou Djany s Angie, o níž řekl Jenis nové informace. Nemyslí si totiž, že by jejich hádka byla nahraná, jak se poté influencerky snažily tvrdit.

Řeč přišla také na údajného práskače, který během natáčení donášel bulváru. I když se pravý viník stále neodhalil, a zřejmě už to tak zůstane, Jenis podezřívá Maru Roseckou. Youtuber toho však Vláďovi prozradil mnohem více. Přiznal např., že ho mrzí, jak ho jiní účastníci během reality show začali kopírovat. Taky přiznal, o kom si myslí, že se v LIKE HOUSE nejvíce přetvařoval. A také zde padlo jméno Maru Rosecké. Ostatně, podívejte se Vláďovo zábavné video sami.

Reality show LIKE HOUSE si můžete připomenout v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také