Youtuber MikeJePan chystá film o svém zatčení! Jinam než do kin ho už totiž nenatočí (apríl)

Kontroverzní youtuber vrací úder! A dokonce ho uvidíme v kinech!

Nechvalně známý youtuber MikeJePan alias postrach všech měšťáků nemá v posledních měsících zrovna na růžích ustláno. Youtuber zase jednou doplatil na své chování a věčné provokování policistů a nejenže přišel už o svůj druhý youtuberský kanál, ale navíc skončil na pár dní ve vazbě! Nyní je Mike obviněn z vydírání, u něhož ho policie měla přistihnout během přebírání peněz u čerpací stanice.

Youtuber ale samozřejmě tvrdí, že to s údajným vydíráním bylo úplně jinak. Celá situace se pak má odvíjet od jistého „papaláše“, jenž youtuberovi podle jeho slov poškodil auto. A jelikož Mikeovi to hodně lidí nevěří, rozhodl se je přesvědčit tím, že o celé události natočí celovečerní film!

Snímek s názvem Mike je pořád ještě Pán by pak měl být podle jeho slov v podstatě životopisem, v němž bude líčit svou „drsnou dřinu“ ve firmě Pojištění na pokuty i jeho tvrdý boj proti městské policii. Mike se zde bude chtít pasovat do oběti systému, kdy kvůli své bojovnosti skončil několikrát u soudu. Snímek by pak měl vyvrcholit právě jeho nedávným zatčením a jeho aktuálním bojem za spravedlnost. Všichni fanoušci a hejtři by si pak podle něj měli připravit kapesníčky, protože film prý bude opravdu doják a masakr!

Mike pak samozřejmě k celému filmu napíše scénář a samozřejmě se zhostí i hlavní role. Nikdo ho prý totiž nedokáže zahrát a vystihnout tak dokonale jako on sám. Jméno režiséra ovšem zatím zůstává záhadou. Youtuber by však rád viděl za kamerou legendárního Zdeňka Trošku nebo režiséra Bastardů Tomáše Magnuska. Do kin chce pak svůj životní příběh přivést také z důvodu, že nikam jinam už v podstatě nemůže. Na YouTube už se nejspíš jen tak nepodívá a na jeho videa na prakticky neznámé platformě lbry.tv moc lidí nenarazí. Kina jsou tak pro něj ideální možnost, jak o sobě dát zase jednou hlasitě vědět. Tak se nechme překvapit, jestli z jeho snad a slibů nakonec něco bude.

Sdílejte článek

Přečtěte si také