Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Modelka si přestala vytrhávat obočí a svým vzhledem šokuje internet. Přijde vám tohle ještě hezké?

Myslíte si, že to je sexy, nebo naopak spíše odporné?
Vydáno: 11.10.2017
Proč si nevytrhává obočí?

Prosadit se v dnešní době mezi modelkami je zatraceně těžké. Své o tom ví mladá Řekyně Sophia Hadjipanteli. Ta sice má ty správně křivky i půvabné blonďaté vlasy, i ona ale asi pochopila, že v současném módním průmyslu se musí prosadit trošku jinak. A tak si přestala kompletně vytrhávat obočí.

Víte co? Raději se neptáme

GALERIE: Šílený módní trend zasáhl Instagram! Dívky si prodlužují chloupky v nosu!

Sama sice říká, že to rozhodně nedělá kvůli slávě a zprvu šlo pouze o experiment. Zkrátka ji nebavilo neustále si vytrhávat obočí. Jednou proto zkusila, jako to bude vypadat, když jej nechá zarůst, včetně mezery nad nosem. A výsledek se jí opravdu hodně líbil. „Osobně si myslím, že takhle vypadám mnohem lépe,“ tvrdí Sophia. Stala se tak internetovou propagátorkou za tzv. “sjednocené obočí“ a doufá, že svými fotkami osloví co nejvíce lidí. Sama ale dodává, že nechce, aby ji všichni kopírovali, ale aby především přestali zarostlé obočí zatracovat.

To se jí ovšem daří tak nějak napůl. Fanoušků na jejím Instagramu sice přibývá, musí si zde číst ovšem velmi rozdílné komentáře. Zatímco někteří jí fandí a její odvážný vzhled se jim líbí, její kritici ho považují za odporný, a dokonce jí sprostě nadávají. Co si myslíte vy? Líbí se vám modelka s nevytrhaným obočím?

Kvůli čemu se fanoušci na blogerku obrátili?

GALERIE: Modelka ztratila 70 tisíc followerů za sdílení jediné upřímné fotky! Co na ní bylo?

Modelka na videu ukazuje něco, co je pro většinu nepochopitelné.

Nová reklama na Adidas šokovala celý svět! Modelka v ní ukazuje pro mnohé nechutnou věc

Článek je zařazen v: kritika, modelka, zarostlé obočí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama