Extrém

8. září 2015 13:16

Lenka Zajícová

Nejvlivnější Češi na sociálních sítích? Vládne Kurková, v první desítce Teri, Hoggy i Jirka Král. A co Fatty a ViralBrothers?

Magazín Forbes vytvořil ve spolupráci se Socialbakers první český žebříček nejvlivnějších Čechů, kteří ovládli sociální sítě. Zde je přehled těch, kteří se umístili v první desítce.

1, Karolína Kurková

Krásná modelka má jednoznačně nejvíce příznivců ze všech Čechů. Do karet jí hraje fakt, že příspěvky píše v angličtině, a tak útočí na své fanoušků po celém světě.

Podobné články

2, Petr Čech

Sympatický a nejlépe placený čutálista si získal fanoušky nejen svým talentem na trávníku, ale i tím, že je vášnivý bubeník a otec od rodiny. Takže značka ideál.

3, Viral Brothers (Erik Meldik, Čeněk Stýblo)

Vtipné duo začalo nedávno točit své příspěvky v anglickém jazyce. Tím se okruh jejich fanoušků rozšířil do celého světa. Dnes asi 80 procent jejich diváků žije mimo ČR.

Podobné články

4, Petra Kvitová

Naše aktuálně nejlepší tenistka si oblíbila Instagram, kde sdílí fotky z cestování a tréninku. Na této sociální síti má aktuálně kolem půl milionu fanoušků.

5, Jirka Král

Mediálně se proslavil, když se zúčastnil reality show Farma. Následně si získal tisíce fanoušků videi, na kterých hraje počítačové hry a polemizuje o životě. Král dokonce reprezentoval českou youtuberskou scénu na setkání Vidcon v Anaheimu.

6, Denise Milani

Modelka českého původu, která miluje fitness, propaguje na sociálních sítích zdravý životní styl a své poprsí o velikosti 75 DDD i nalepené řasy připomínající lopaty.

7, Benny Cristovao

„Výrobek“ ČeskoSlovenské Superstar má kanál na YouTube, velice populární účet na Instagramu a stal se tváří kampaně Seznam.cz. Na kluka, co neuměl zpívat, to není špatné.

8, Teri Blitzen

Na internet dává příspěvky ze svého života. Její patnáct a stala se bloggerkou roku. Letos získala ocenění Nejpopulárnější youtuberka roku 2015. Se svým bývalým přítelem Zdeňkem Piškulou tvořili Fame Team s ještě jedním youtuberským párem. I ten se však po krátké době rozpadl.

Podobné články

9, Hoggy

Youtuber, který nyní velice úspěšně flirtuje s pěveckou kariérou ve skupině Slza, má na YouTube přes milion fanoušků. Proslavil se především různými výzvami, kdy konzumuje zcela nechutné pokrmy.

10, Alena Šeredová

Česká modelka žijící v Itálii má na Instagramu 209 000 fanoušků. Většina z nich je z Itálie, jelikož tam se Šeredová proslavila ve státní televizi při moderování slavné italské soutěže. Následně si vzala fotbalového brankáře G. Buffona, ale jejich manželství se rozpadlo. Šeredová nyní randí s bohatým dědicem automobilového závodu Fiat.

Celý seznam internetových hvězd ZDE. Pořadí je poněkud sporné, určitě vás ale bude zajímat, že třeba MenTa najdete až na 13. místě, Stejk z Hrajeme s Alim je na 14., přitom rozjetý rapper Ektor až 26. Fatty hladoví na 30. pozici, ale před Leošem Marešem! Zaujme i skutečnost, že například opinion-leader Vladimir 518 je 66., až za Luckou Vondráčkovou. Kluk, co ukradl řetízek, se zatím neumístil.


Přečtěte si také