TopStar

17. dubna 2018 11:30

Ilona Blašková

Herečka Jana Plodková je považována za módní ikonu. Prozradila, co by si na sebe nikdy nevzala

Herečku Janu Plodkovou módní policie miluje. Jednou ji stylisté vynášejí do nebes v hodnocení outfitů, jindy na ní zase nenechají nit suchou. Prostě takový módní chameleon, který si na sebe vezme cokoliv.

Herečka Jana Plodková se nebojí v módě experimentovat. Díky tomu, že sleduje světové trendy, je často v Česku považována za módní ikonu. Možná vás ale překvapí, na čem tato blondýnka ulítává. „Je to bílá košile. To je opravdu takový kousek, který je pro mě nesmírně důležitý, který nosím neustále. Takže bílá košile je takový základ,“ prozradila sympatická herečka.

Jana má bezesporu svůj styl a v módě je otevřená čemukoli. Tedy vlastně ne tak úplně. „Co odmítám, je taková minisukně. Já se v tom necítím úplně pohodlně a přijde mi to jednoznačně vyzývavý. Mám raději volné košile,“ dodala herečka.

Zřejmě se vyzývavost netýká hlubokých výstřihů. Propříště by ale měla Jana vychytat nejen pohled zepředu, ale i zezadu. Vykukující podprsenka totiž zrovna šik není. Herečka to neřeší a těší se na dovolenou. Sice se nedávno vrátila z Madagaskaru, ale už vyhlíží, kam zamíří příště. „My vůbec nejsme válecí typy. Takže vyhledáváme místo nebo lokalitu, ze které můžeme dělat výlety a vždy se stěhujeme někam jinam. Je to taková putovní dovolená, řekla Plodková.

Sdílejte článek