TopStar

3. července 2018 08:04

Ilona Blašková

Kameny se valí do Prahy! Už zítra vystoupí kapela Rolling Stones!

Legendární "Stouni" se už zítra dovalí do pražských Letňan, kde proběhne největší koncert z jejich současného turné No Filter!

V České republice vystupovali Rolling Stones celkem šestkrát a naposledy před jedenácti lety v Brně. Mnoho fanoušků tak už ani nedoufalo, že se kapely ještě někdy dočká. Ale kdo si počká....znáte to. Rockoví bozi během letošní části svého turné s názvem No Filter, matičku Prahu nevynechají!

Fanoušky budou rozehřívat hned dvě předkapely. Od šesti hodin večer švýcarská hardrocková kapela Gotthard a zhruba hodinu poté Pražský výběr. Ten si vybrali samotní „Stouni“. Pojí je totiž přátelství s Václavem Havlem. „Sám jsem kapelu dvě hodiny provázel po Pražském hradě. Nemyslím si, že to bylo určující, ale možná to hrálo roli. Spíš doufám, že je přesvědčila naše produkce,“ řekl Michael Kocáb v jednom z rozhovorů a pokračoval. „Zahrajeme pětačtyřicet minut a budeme doufat, že posluchači pochopí, že je nezdržujeme od Stounů. Ti musí nastoupit až trochu do tmy. Stejně by hráli od půl deváté, takže by tam lidi jen tak stáli.“

Rolling Stones zahrají ostřílené hity jako je Satisfaction, Sympathy for the Devil, nebo třeba Start Me Up, ale i chuťovky, jako například v Londýně Fool to Cry, kterou kapela nehrála od roku 1999. A přesto, že během hraní vypadají, že se nedožijí konce, bude to jedinečný zážitek!

Pokud se tedy chystáte na koncert, máme pro vás pár tipů. Vstup do areálu bude otevřen už ve dvě hodiny odpoledne. A protože kolem areálu nebude žádné parkoviště, doporučuje organizátor využít prostředků městské hromadné dopravy. Dopravní podnik hlavního města Prahy posílil dopravu o několik autobusových spojů a metro linky C bude jezdit o hodinu déle. Také předem upozorňuje, že na koncert bude zakázáno vstoupit se zavazadlem větším, než je formát A5. Na místě nebudou žádné úschovny ani šatny! A poslední upozornění, návštěvníci areálu nebudou moci platit jinak, než pomocí nabitého identifikačního náramku.

Sdílejte článek
Štítky Rolling Stones

Přečtěte si také