TopStar

28. června 2018 12:04

Ilona Blašková

Modelka Nikol Švantnerová oblékne na MFF v Karlových Varech róbu za sto padesát tisíc!

Už v zítra se veškeré společenské dění přesune na devět dnů do Karlových Varů. A tam nechce chybět skoro žádná VIP tvář. No a víte, co je nejdůležitější? Mít přece ty nejkrásnější a nejoriginálnější šaty. A ty modelka Nikol Švantnerová mít rozhodně bude.

Jestli letos někdo v Karlových Varech oslní luxusní robou, tak to bude rozhodně Nikol Švantnerová. Ta totiž oblékne šaty v hodnotě půl milionu korun z dílny návrhářského dua Ponerových. My jsme jako jediný mohli být při tom, když si modelka tento skvost zkoušela. „Jsou to šaty, které jsou vyrobeny speciálně z českého krystalu. Myslím, že mají na sobě sto padesát tisíc krystalů. A myslím, že je to něco, co opravdu nikdo ještě nepředvedl,“ prozradil Jakub Poner.

Cena těchto šatů je půl milionu korun. Přesto o ně strach nemá, protože jsou pojištěné. „No, to mě také trochu vyděsilo, když mi řekl, kolik je tam kamínků a v jaké ceně. Snad za mnou nebude nikdo chodit a oškubávat mě. Ale jsem zvyklá nosit drahé šperky. Tak teď budu mít jednou drahé šaty. Nebojím se,“ řekla modelka.

Nikol měla na zkoušce šatů body, ale říkala, že ve finále ho mít nebude. „ Budu oblečená- neoblečená. Opravdu. Budu pod tím víceméně nahá. Není to z důvodu, že bychom chtěli na něco upozorňovat, ale jak tam jsou kamínky, tak čím míň pod tím je, tím lépe. Bude to rafinovaně udělané. Nestydím se. Jsem rada, že to budu moci vynést.

V novém atelieru sourozenců Ponerových Nikol okukovala i další šaty. Přece jen, Vary jsou hodně o módě. Kolik tedy bude mít šatů? „Já se přiznám, že to tolik nehrotím. Asi nepatřím mezi ty celebrity, co tam jedou se čtyřma kuframa a třikrát se převlíkají na kolonádu. Mám asi troje šaty a z toho dvoje takové fakt velké róby,“ prozradila Nikol.

Na největší společenské události roku nebudou samozřejmě chybět ani štáby Top Staru. Od zítřka vás budeme pravidelně přivádět do varu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také