TopStar

29. listopadu 2018 11:09

Nedobytný Tarantino se oženil! Která kráska ho dostala do chomoutu?

Režisér Quentin Tarantino (55) čekal na tu pravou dlouho. Nebo alespoň na tu pravou, které se podaří ho spoutat okovy manželství. Která kráska se tedy stala tou výjimečnou? Jde o izraelskou zpěvačku Danielle Pick (35), se kterou randil už dva roky. A že za to ta dívka stojí!

Nevěsta měla ač jednoduché bílé, tak velmi atraktivní šaty a závoj s korunkou. Na svatební hostinu se ovšem převlékla. Ženich byl ve střídmém černém obleku. A co to, že se Tarantino rozhodl oženit? Dokončil totiž svůj film Once Upon a Time in Hollywood, ve kterém si zahrál Brad Pitt a Leonardo DiCaprio či krásná Margot Robbie. No a to byl důvod k oslavě. Dvojice je zasnoubena už od června loňského roku.

Zajímavé je, že i přes svůj zralý věk nebyl Quentin nikdy ženatý. ‚‚Když natáčím film, nedělám nic jiného. Všechno se točí kolem filmu. Nemám manželku. Ani děti. Nic mi nemůže překážet,‘‘ tvrdil ještě roku 2009. Situace se ale kardinálně obrátila a režisér si asi uvědomil, že nechce být na stará kolena úplně sám. Snad mu tedy manželství vydrží co nejdéle.

Snímky Quentina Tarantina jsou nabité akcí, násílím i krvavými scénami, a to i přesto, že se nejedná o typický hororové počiny. Quentin sám přiznal, že je velkým fanouškem splatter hororů. Tvrdí: ‚‚Jsem vypravěč, rád experimentuji, točím věci, které jste ještě neviděli, popřípadě si pohrávám, a tak předělávám věci, které jste viděli už stokrát.‘‘ A jaký je jeho nejoblíbenější záběr? Z kufru!

Sdílejte článek
Štítky svatba Quentin Tarantino

Přečtěte si také