TopStar

12. října 2015 12:37

Michal Chalupa

TOP STAR magazín: Uživí se v Čechách blogerky, jak se mají opilé celebrity a jak čelí dotěrným dotazům?

Nemůžete se dočkat, co vám asi nadělí TOP STAR magazín v pondělí 12. 10.? Samozřejmě spoustu zajímavostí ze světa slavných, kterým vás provede Eva Perkausová. Takže jdeme na to…

Monika Absolonová vypadá poslední měsíce jako chodící reklama na štěstí. Nejenže potkala toho pravého – sympatického hokejistu Tomáše, ale také brzy porodí vytouženého potomka. Teoreticky má rodit 20. listopadu. Ale protože se sama Monika narodila o MĚSÍC A PŮL DŘÍVE, je klidně možné, že už je to za dveřmi!Abstinentka Lucka Vondráčková nám ukázala svého Adámka a povyprávěla o novinkách v životě. Naopak jiné známé tváře pijí jak duhy a podle toho to vypadá. I o tom bude TOP STAR magazín.

Čeká vás exkluzivní reportáž o idolu náctiletých, kterého ale musejí obdivovat i jejich rodiče. Martin Harich se totiž v nejprestižnější evropské talentové soutěži dostal ze všech východoevropských soutěžících nejdál.

Jsou blogerky píšící o kráse vůbec krásné? A mohou se blogováním uživit? Dneska frčí blogy. O všem možném i nemožném. Ve světě jsou blogeři hvězdami, u nás zatím ne. I když – po následující reportáži možná dojde ke změně :-)

Vendula už není Svobodová a vzala si o 16 let mladšího muže! Zvykejme si na její nové jméno: Vendula Pizingerová. Žena, která zažila výšky i pády prožívá krásné, vyrovnané období a je to znát nejen na jejích slovech, ale i na figuře...

Minule se elektronické tužky TOP STAR magazínu zmocnil zpěvák a tentokrát ji svěříme zpěvačce. A nejlépe takové, která je v módě jako doma. Takže je jasné, že to bude Tereza Kerndlová. Na psí život si rozhodně nemůže stěžovat další adept na titul Dog Star. Nejenže je milován doma, ale dokonce se mu dostalo rozmazlování i od Agáty.

Sledujte TOP STAR magazín od 21.35 na Primě a dozvíte se víc!

Sdílejte článek

Přečtěte si také