TopStar

29. srpna 2015 13:10

Michal Chalupa

Zakladatel SKYPE vrací úder: Snoubenka byla příliš NADRŽENÁ, teď přichází POMSTA!

Víte, kdo je Janus Friis? Možná vám jeho jméno nic neříká, ale webový komunikátor Skype, který spoluzakládal a nakonec za neuvěřitelných více než 64 miliard prodal, určitě znáte. A právě on má trable se svou nevěrnou, dnes již bývalou snoubenkou.

Janus tvrdí, že má obrázky, které dokazují údajnou nevěru snoubenky Marie Louise Joenson. Ta je spíše známá jako dánská popová zpěvačka Aura Dione. Proto se rozhodl s nevěrnicí soudit o navrácení nesmyslně drahého snubního prstenu z platiny osázeného diamanty za částku přesahující 11,3 milionu korun. Kořeny nepěkné šlamastyky sahají do roku 2013.

Paroháč říká, že měla “mnohokrát aféry a sexuální dostaveníčka s cizími muži“. Exoticky vypadající a značně nadržená Marie měla evidentně větší potřeby než byl schopen Janus uspokojit. A rozhodně nešlo o potřeby materiální. Kromě prstenu jí daroval ještě byt a hotovost. Nyní ovšem říká, že tyto dary si mohla nechat jen za určitých předpokladů, které nebyly naplněny, takže ruší původní dohody. Minimum, které chce Friis vysoudit je cca 24 milionů.

Sdílejte článek
Štítky prsten

Přečtěte si také