reklama

reklama

Kam se posunula ostře sledovaná kauza?
Autor: facebook.com a youtube.com Kam se posunula ostře sledovaná kauza?

ŠOK! Nečekaný zvrat ve skandálu okolo Teri Blitzen! Přijde snad kvůli nechutné lži o velké peníze?

Publikováno: 22.09.2016
Kauza okolo oblíbeného nápoje, který slavná youtuberka propaguje, nabrala překvapivý směr.

reklama

Aféra okolo firmy Bubbleology asi jen tak neskončí. Tu před pár dny internetový pořad A DOST! usvědčil laboratorními testy z přidávání umělých sladidel do jejich údajně přírodního bubble tea. Ty přitom mohou děti, které si nápoj nejvíce pití, dokonce i ohrozit na zdraví. Terčem kritiky se pak kromě firmy staly i youtuberky Teri Blitzen a Fallenka, jež jsou tvářemi této značky a kontroverzní nápoj dětem propagují. Sama Teri pak musí na svém Facebooku a dalších sociálních sítích čelit drsným útokům. A nyní přichází v této kauze další nečekaná změna.

Jak se slavné youtuberky zachovají?

VIDEO: Drsná kauza okolo Teri Blitzen a Fallenky! Ohrožují zdraví svých fanoušků? Proč vám youtuberky pořád lžou?

Firma Bubbleology totiž oznámila, že od teď plně přechází na výrobu z přírodních barviv. Jejich zdůvodnění vás pak dostane. Nejedná se totiž prý o reakci na aktuální události a internetový tlak, ale pouze časovou shodu! Tento přechod prý firma plánovala a testovala už několik měsíců. „Chceme se zlepšovat, proto část surovin bude zcela bez barviv, u těch dobarvovaných pak použijeme pouze čistě přírodní barviva,“ řekl podle webu Mediář.cz country manažer společnosti, Jaroslav Švadlenka. Zároveň dojde i k upravení informací o složení nápoje na internetových stránkách. Ten byl doteď podle pořadu i ostatních kritiků lživý a zatajoval právě přítomnost umělých barviv. To se však má nyní změnit a firma Bubbleology chce být nejen přírodní, ale zejména poctivá. To už jí ovšem po všech vyjádřeních asi někteří neuvěří.

A jak se k celé kauze staví Teri Blitzen? Ta zatím, i přes neustále dotazy na sociálních sítích, mlčí a s firmou stále spolupracuje. Možná by se ale měla k situaci co nejdříve vyjádřit, nebo může brzy začít přicházet o své fanoušky. Co si o této kauze myslíte vy?

Proč se sebou Teri nebyla spokojená?

VIDEO: Drsné přiznání Teri Blitzen! Youtuberka extrémně hubla a skončila na kapačkách! Trpěla snad anorexií?

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

GALERIE: Tohle je 77 nejvlivnějších lidí českého internetu! Vyhrál Král, Teri, nebo ViralBrothers?

reklama