návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: 13letá holka Ondry Vlčka napadala lidi na dětském hřišti! Bohužel se jí to krutě vymstilo

Kauza okolo kontroverzního youtubera pořád úplně neustala a její hlavní aktéři zažívají v soukromí stále těžké chvíle.
Vydáno: 17.04.2019
Chodí youtuber s 13letou holkou? 2
Autor: Instagram.com/OndraVlcek Chodí youtuber s 13letou holkou? 2

Už je to pár týdnů, co celý český internet řešil podivný vztah youtubera Ondry Vlčka s 13letou dívkou. Pár sice po tlaku veřejnosti a blízkého okolí ohlásil rozchod, nikdo jim to ovšem moc nevěří. Oba si teď dávají klid od sociálních sítí, a Vlček dokonce na delší dobu zřejmě skončil s natáčením. A není divu. I když se v médiích již jejich vztah tolik nepropírá, ve svém okolí jsou zřejmě stále pod ohromným tlakem.

Tomu nasvědčuje video, v němž se právě ona 13letá rozhodne vyřídit účty s puberťákem, který jí řekl, že chodí s pedofilem. Dívka kluka neustále napadá a používá sprostý slovník, jež by holka její věku pomalu ani neměla znát. Slovně pak napadala také jeho kamarády. Holka se pak chtěl prát a říkala chlapci, že je srab. Ten se jejímu tlaku dlouho bránil, nakonec bohužel neudržel nervy a dal jí prudkou facku, z níž se holka slušně vzpamatovávala.

Video plné klasických pubertálních řečí se nyní rychle šíří po sociálních sítích a dokazuje dvě věci. Tou první je, že ona dívka zřejmě nebude tak morálně vyspělá, jak se Vlček snažil lidem několikrát namluvit. A tou druhou je, že tlak na onu dívku je zřejmě stále enormní. Nebo si snad podle vás tu facku snad zasloužila?

 

 

Skončí Ondra Vlček na Youtube? 1

VIDEO: Nezletilá dívka tvrdí, že jí youtuber Ondra Vlček psal tyto nechutné zprávy! Vážně jí mohl něco takového poslat?

Ondra Vlček s 13letou přítelkyní.

FOTO: 13letá přítelkyně Ondry Vlčka prozradila, co si o vztahu myslí rodiče! Podle koho je Ondra neškodný debílek?

Článek je zařazen v: Ondra Vlček , nezletilá dívka , 13letá holka , napadení , vztah , dětské hřiště , záběry , youtuber , pedofil

reklama