VIDEO: Nová šokující fakta okolo skandálu Teri Blitzen! Proč youtuberka stále mlčí a ohrožuje zdraví svých fanoušků?

Bude internetová hvězda i po nových informacích stále zarytě mlčet?

Kauza společnosti Bubbleology a lží ohledně jejich populárního nápoje bubble tea stále hýbe českým internetem. Minulý týden internetový pořad A DOST! laboratorními testy dokázal, že firma lže a jejich produkt opravdu není přírodní. Používání a zatajování umělých sladidel pak může mít následky na zdraví zákazníků, které tvoří z velké části hlavně děti. Terčem kritiky se tak nestala pouze firma Bubbleology, ale také například youtuberky Fallenka a Teri Blitzen, které produkt dětem stále čile propagují. Nyní navíc pořad A DOST! přišel s dalšími šokujícími informacemi.

V další části jejich odhalení nekalých praktik známé firmy se soustředí na cukry obsažené v nápoji. Ty by se podle vyjádření firmy Bubbleology neměly v nápoji takřka vyskytovat, opak je ovšem bohužel pravdou. Zatajování těchto cukrů pak může diabetikům způsobit vážné problémy. Zarážející je potom také velká koncentrace kofeinu, který by samozřejmě děti samozřejmě pít neměly. Po těchto testech je zkrátka ještě více jasné, že bubble tea od společnosti Bubbleology není pro děti příliš vhodný nápoj a může mít pro ně vážné zdravotní následky.

V reportáži je pak použit i úryvek ze staršího videa Teri Blitzen, v němž jejich bubble tea chválí. Youtuberka ovšem o kauze stále zarytě mlčí a nechce se k ní nejspíše vyjádřit. Na internetu je kvůli tomu stále pod palbou kritiky a musí čelit vulgárním útokům. Možná už by tedy bylo načase prolomit mlčení a přestat kontroverzní firmu propagovat.

Na šokující video se můžete podívat zde.

Sdílejte článek
Štítky zdraví tetování firma nápoj skandál Obrázek Internet Teri Blitzen zdraví cukr nápoj Teri Blitzen

Přečtěte si také