Napadla maminka Míny hejtry? 1
Autor: Instagram.com/minaisbest Napadla maminka Míny hejtry? 1

VIDEO: Skandál youtuberky Míny!? Na akci na ni plivali hejtři a její matka prý napadla děti! Co se skutečně stalo?

Publikováno: 04.06.2019
U dětí populární youtuberka a muserka se musela během akce potýkat s drsným jednáním hejtrů. Co její mámu tolik vytočilo?
Mína - profil
Mína
Dominika Elischerová alias Mína je mladou youtuberkou a především muserkou, která stála na počátku... Přečíst celé

reklama

Dominika Elischerová alias Mína je jednou z nejpopulárnějších českých muserek, kterou milují prakticky všechny děti. Zároveň má ale kvůli své tvorbě a mnohdy kontroverznímu chování velkou řadu hejtrů, kteří jí nemohou přijít na jméno a nebojí se to dát youtuberce najevo. A právě s nimi se dostala do střetu před pár dny v Opavě během akce Muser tour. A rozhodně zde neprožila veselé chvíle.

Na internetu se totiž objevily záběry její mámy, jak strká do skupinky puberťáků a bere jim jakýsi transparent. Jeden z účastníků akce pak na Instagramu popsal další vyhrocené situace, kterých se podle něj měla maminka Míny dopustit. „Začne mlátit cca 16leté kluky, protože mají plátno s nápisem Mina je špína. Potom chytne 11letého kluka, který si za 50 korun koupí plakát Míny a napíše tam Mina je špína. Maminka to uvidí, chytne kluka za ruku, svalí ho na zem a táhne ho po podlaze za ruku do backstage. Následně chytne 12letého kluka, který řekl Mína je blbá, dá mu pohlavek a začne do něj kopat? Tohle přijde dospělé ženě normální?“ ptá se Jiří H. na Instagramu. Lidé proto začali na Mínu a její mámu na internetu ještě více útočit. Jenže se zdá, že situace mohla být zcela jiná.

Hejtři jí i přesto nadávají.

GALERIE: Youtuberka Mína se pochlubila fotkami v plavkách. Hejtři jí nadávají, že je tlustá! Proč to dělají?

NejFake obhajoval Mínu 4

VIDEO: Nejfake se postavil za nenáviděnou youtuberku Mínu. Jeho názor dává překvapivě smysl

Mína se totiž o celé kauze rozpovídala ve svých InstaStories a vinu svaluje na hejtry, kteří se na akci chovali opravdu neslušně. Na Mínu či Adama Kajumiho zde podle ní plivali, sprostě nadávali či házeli různé předměty. Provokace puberťáků a dalších dětí měl pak údajně řídit právě 23letý Jirka, jenž o celé situaci pak vesele informoval na Instagramu. Na jednom z transparentů, který Míninu maminku naštval, měla být údajně slova o Míně a rakovině. A jelikož Mína bojovala ve svých šesti letech kvůli rakovině o život, samozřejmě obě dvě tato slova velice zasáhla.

Muserka nemůže věřit tomu, jak může mít někdo vůči ní tak velkou nenávist. A pokud na ni byli hejtři opravdu tak hnusní a připomínali jí nebezpečnou nemoc, tak se vyhrocené reakci matky ani moc nedivíme. K dalším údajným útokům na děti a hejtry se Mína příliš nevyjadřuje, jen jednoho kluka prý její máma dovedla k tamní ochrance. Je ovšem vidět, že situace na místě byla velmi vyhrocená a hejtři ve svých útocích a nadávkách už nejspíš překročili onu pomyslnou čáru. Komu v této kauze věříte víc?

 

Mína řve na fanoušky. 1

VIDEO: Youtuberka Mína seřvala na akci svoje fanoušky a lidé jí za to nadávají! Opravdu byla tak zlá?

Youtuberka Mína přiznala svou sexuální orientaci. 3

FOTO: Youtuberka Mína promluvila o své orientaci! Po rozchodu s přítelem přiznala, že není heterosexuálka

reklama