VIDEO: Skandál youtuberky Míny!? Na akci na ni plivali hejtři a její matka prý napadla děti! Co se skutečně stalo?

U dětí populární youtuberka a muserka se musela během akce potýkat s drsným jednáním hejtrů. Co její mámu tolik vytočilo?

Dominika Elischerová alias Mína je jednou z nejpopulárnějších českých muserek, kterou milují prakticky všechny děti. Zároveň má ale kvůli své tvorbě a mnohdy kontroverznímu chování velkou řadu hejtrů, kteří jí nemohou přijít na jméno a nebojí se to dát youtuberce najevo. A právě s nimi se dostala do střetu před pár dny v Opavě během akce Muser tour. A rozhodně zde neprožila veselé chvíle.

Na internetu se totiž objevily záběry její mámy, jak strká do skupinky puberťáků a bere jim jakýsi transparent. Jeden z účastníků akce pak na Instagramu popsal další vyhrocené situace, kterých se podle něj měla maminka Míny dopustit. „Začne mlátit cca 16leté kluky, protože mají plátno s nápisem Mina je špína. Potom chytne 11letého kluka, který si za 50 korun koupí plakát Míny a napíše tam Mina je špína. Maminka to uvidí, chytne kluka za ruku, svalí ho na zem a táhne ho po podlaze za ruku do backstage. Následně chytne 12letého kluka, který řekl Mína je blbá, dá mu pohlavek a začne do něj kopat? Tohle přijde dospělé ženě normální?“ ptá se Jiří H. na Instagramu. Lidé proto začali na Mínu a její mámu na internetu ještě více útočit. Jenže se zdá, že situace mohla být zcela jiná.

Mína se totiž o celé kauze rozpovídala ve svých InstaStories a vinu svaluje na hejtry, kteří se na akci chovali opravdu neslušně. Na Mínu či Adama Kajumiho zde podle ní plivali, sprostě nadávali či házeli různé předměty. Provokace puberťáků a dalších dětí měl pak údajně řídit právě 23letý Jirka, jenž o celé situaci pak vesele informoval na Instagramu. Na jednom z transparentů, který Míninu maminku naštval, měla být údajně slova o Míně a rakovině. A jelikož Mína bojovala ve svých šesti letech kvůli rakovině o život, samozřejmě obě dvě tato slova velice zasáhla.

Muserka nemůže věřit tomu, jak může mít někdo vůči ní tak velkou nenávist. A pokud na ni byli hejtři opravdu tak hnusní a připomínali jí nebezpečnou nemoc, tak se vyhrocené reakci matky ani moc nedivíme. K dalším údajným útokům na děti a hejtry se Mína příliš nevyjadřuje, jen jednoho kluka prý její máma dovedla k tamní ochrance. Je ovšem vidět, že situace na místě byla velmi vyhrocená a hejtři ve svých útocích a nadávkách už nejspíš překročili onu pomyslnou čáru. Komu v této kauze věříte víc?


Přečtěte si také