Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Tohle že je Baby z Hříšného Tance? Slavnou herečku už po plastikách určitě nepoznáte!

Umí známá herečka stárnout s grácií.
Vydáno: 22.10.2017
Jak vypadá herečka dnes?

Herečka Jennifer Grey je jednou z těch mnoha hvězd jedné role, která bude ze slávy jednoho legendárního filmu nejspíš žít až do konce života. I když u této dámy je to asi celkem pochopitelné. Zahrála si totiž hlavní roli Frances Housemanové alias Baby v legendární romanci Hříšný tanec. Tu Baby, která nebude sedět v koutě, a jež okouzlila drsňáka v podání Patricka Swayzeho. Dneska už byste ji ale rozhodně nepoznali.

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Jak vypadá Červíček z Harry Pottera? Voldemortův pomocník šíleně sešel a děsí svou vyhublou postavou!

Herečce je dnes už neskutečných 57 let a opravdu se razantně změnila. A nemůže za to jen její postupující věk. Herečka se totiž údajně několikrát svěřila do péče plastických chirurgů. Sama sice léta mluví hlavně o své plastice nosu, která jí zásadně změnila obličej, podle mnohých má ovšem za sebou zákroků daleko více.

A její dokonale vyžehlená tvář, na které nemá ani vrásku, tomu také velmi napovídá. A nutno říct, že legendární Baby si už opravdu není vůbec podobná. I když na svůj věk rozhodně vypadá velmi dobře.

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Jak dnes vypadá Dylan z Beverly Hills 90210? Seriálový hezounek zestárl ve vrásčitého tatíka

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Tohle že je borec Stifler z Prciček? Neuvěříte, jak po boji s drogami a alkoholem nyní vypadá!

Článek je zařazen v: proměna, Jennifer Grey, hříšný tanec, Baby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama