TopStar

5. prosince 2013 09:08

Jana Fikotová

Kate Moss ukázala prsa ve výročním pánském magazínu

Dlouho očekávané záběry jsou konečně venku. I když už se Kate Moss (39) jako modelka téměř neživí, nabídku od nejznámějšího pánského časopisu s radostí přijala. Prsa těsně před čtyřicítkou ukázala.

Retuš dokáže zázraky! I díky němu si jedna ze stálic módního průmyslu momentálně vychutnává ovace na svou adresu. Vděčí za to lechtivým fotkám, které zdobí obálku i vnitřek nejnovějšího čísla magazínu Playboy. Ten vyšel k příležitosti šedesátého výročí od jeho založení. Za svou tvář si v redakci zvolili právě kontroverzní Kate Moss. Je to triumf – jednu dobu už v Playboy s problematickou Kate nechtěli nic mít.

Kate už za pár týdnů oslaví 40. narozeniny, a tak se britská hvězda nechala zvěčnit v typickém kostýmku se zaječíma ušima a pánským motýlkem kolem krku. Vyniknout nechala svým stále štíhlým nohám a jako bonus odhalila prso. Sexepíl se jí rozhodně nedá upřít, přesto však Kate může vděčit i šikovným rukám retušérů.

Modelingová ikona svou brilantní kariéru odstartovala už ve 14 letech, což jí podle jejích slov zachránilo před prací v hospodě. „Když jsem začala s modelingem, byla jsem ještě dítě. Kdyby mě tenkrát neobjevili, pravděpodobně bych pracovala v baru v rodném Croydonu,“ přiznala v samotném rozhovoru.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky prsa playboy

Přečtěte si také