TopStar

18. srpna 2018 11:50

Ilona Blašková

Které VIP ženy si vzaly homosexuála?

Představte si, že žijete ve spokojeném manželství a pak zjistíte, že vás muž podvádí. Nic až tak neobvyklého, že? Ale co když za jeho nevěrou nestojí jiná žena, ale muž! I to se stává! Podívejte se, které známé osobnosti měly za manžela gaye!

Angela Lansbury

Pamatujete si na seriál To je vražda, napsala? Hlavním hrdinkou byla spisovatelka Jessica Fletcher. A právě její představitelka Angela Lansbury se provdala za gaye. Jejím vyvoleným se stal pětatřicetiletý Richard Cromwell. Vzala si ho když jí bylo teprve devatenáct let a o rok později ze rozvedli. Angela tehdy prohlásila, že byla příliš mladá na to, aby rozeznala manželovu sexuální orientaci.

Fran Drescher

Že vám toto jméno nic neříká? Když se ale řekne Chůva k pohledání, určitě se vám vybaví slečna Fine se svým nezaměnitelným hlasem! Tato herečka to bohužel neměla v životě zrovna jednoduché. Prožila znásilnění a když se o pár let vdala za Petera Marka Jacobsona, zažila další šok. Dva roky po rozvodu se jí přiznal, že je homosexuál. Přesto všechno spolu vycházejí a dodnes spolupracují.

Judy Garland

Judy byla za svůj život vdaná pětkrát, a z toho hned dvakrát za homosexuála. Poprvé za Vincenta Minnelli, se kterým zplodila později slavnou herečku Lizu Minnelli a podruhé za herce Marka Herrona.

Liza Minnelli

Jaká matka, taká Katka. Liza Minnelli se stejně jako její matka provdala za gaye. Byl jím tanečník Peter Allen, který později zemřel na AIDS. Herečka prohlásila, že byla poslední, komu došlo, že Peter dává přednost mužům.

Carrie Fisher

Po princezně Leie z Hvězdných válek šílely tisíce mužů po celém světě. Ona si ale vzala homosexuála Briana Lourdea se kterým má dceru. Brian však herečku opustil kvůli jinému muži a ona o tom napsala knihu.

Pavla Tomicová

Herečka s nezaměnitelným smíchem žila dlouhých deset let po boku homosexuála. „Dozvěděla jsem se, že jsem žila s fajn kamarádkou. Manžel byl homosexuál, sám se s tímto faktem těžko srovnával a mým problémem zase bylo, že jsem vyrůstala v příliš nádherném rodinném prostředí, a tudíž jsem si neuměla představit, že bych svému synovi nepřipravila totéž. A tak naše nešťastné manželství trvalo deset let,“ prozradila v jednom z dřívějších rozhovoru pro deník Blesk a pokračovala „Odjel do Ameriky s představou, že tam se mu lépe podaří sám sebe přijmout, a tak se myslím i stalo, Adámek už za ním několikrát byl, a když se ho ptám, jak se tatínek má, tak mi hlavně neustále vykládá, co udělal Raul, a co říkal – tak se jmenuje asijská láska mého bývalého muže. Je to zřejmě báječný chlapík a musím říct, že mě to dělá docela šťastnou,“ dodala. Nyní je herečka šťastná po boku herce Ondřeje Malého.

Sdílejte článek

Přečtěte si také