TopStar

6. srpna 2018 07:33

Ilona Blašková

Televize Prima představila novinky pro letošní podzim a zimu!

Televize Prima představila novinky pro letošní podzim a zimu!

Černým koněm podzimu na Primě bude jednoznačně show 1 proti všem a to nejen díky tomu jaký úspěch slaví v zahraničí, ale i moderátorským matadorům Liboru Boučkovi a Leošovi Marešovi. Na co se těší? „Já se těším na tu možnost, že po dlouhé době budou mít lidé šanci v televizním pořadu vyhrát víc než milion korun. Bude to hrozně snadné. Stáhnou aplikaci, budou tipovat a můžou si hrát. Je to podle mě taková extrakt zábavy v televizi,“ odpověděl Libor Bouček.

„Já musím říct, že mám velmo podobný důvod. Lidé budou opravdu moci hrát o ty peníze. Například když dříve byl Milionář, tak jste mohli maximálně koukat na tu televizi a říkat si, že třeba byste znali tu odpověď. A tady díky té aplikaci můžou hrát, jako by byli ve studiu. A to byl mimochodem ten hlavní důvod, proč mě ten projekt začal zajímat. Nepůjde o encyklopedické otázky, které by se dali najít na internetu,“ prozradil Leoš Mareš. V show jeden proti všem se hraje až o 15 milionu korun. Stačí jediné! Mít chytrý telefon, stáhnout si aplikaci a pustit se do tipování v unikátní show. Žádný tip není špatně a vyhrát může každý, kdo si tipne alespoň jednou během vysílání pořadu.

A těšit se můžete i na další novinky! Na obrazovky televize Prima se vrací oblíbená show Československo má talent, kde se poprvé v roli porotkyně představí zpěvačka Marta Jandová. Sedmá řada přinese i novou moderátorskou dvojici Davida Gránského a Lujza Garajovou Schrameková.

Ovšem máme pro vás i seriálové novinky. Těšit se můžete na bláznivou rodinku Krejzových. Do jedné vily v malém městě se vměstná veterinární klinika, místní rádio a početná rodina. Krejzovi jsou prostě trochu jiná, ale určitě šťastná rodinka.

Další novotinou bude seriál Tátové na tahu, který chce ukázat, že i muži zvládnou stejné věci jako ženy. Takže chodí na mateřskou dovolenou a starají se o děti. Jenže když dělají to samé, co ženy, není to totéž. Jak vypadá, když si domácnost na starosti muži, se dozvíte už v září.

A nebude chybět ani oblíbený pořad Ano šéfe, který na podzim odvysílá poslední díly. Opět zavítáme na operační sál se seriálem Modrý kód a o zábavu se postará populární Partička. Je toho hodně a máte se na co těšit!

Sdílejte článek

Přečtěte si také