Virály

14. prosince 2018 09:19

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena se ujala starého pejska z útulku. Následně o něm zjistila věc, která dojímá celý internet

Tento příběh ja jako vystrižený z filmu s dobrým koncem. Připravte si kapesníčky, protože budete dojatí.

Když se Nicol Grimes z Pensilvánie dívala na Facebookových stránkách po opuštěných pejscích, ani ve snu by ji nenapadlo, že najde někoho, koho už dobře zná.

Objevila tam jednoho pejska, který jí nápadně připomínal její štěňátko z dětství jménem Chloe. Když jí bylo 10 let, dostala ho od babičky. Z Nicol a Chloe se okamžitě staly nejlepší kamarádky, ale po 4 letech se ho díky otcově práci musela vzdát. Chloe dost štěkala a její otec potřeboval klid na práci.

Když si Nicol prohlížela všechny ty opuštěné pejsky, u jednoho se zastavila. Byla to 11letá fenka jménem Chloe. „Když jsem zjistila, že se jmenuje stejně jako pejsek, o kterého jsem kdysi přišla, na chvíli mě to zarazilo. No a když ji potom přivezli a ona se ke mně rozeběhla a začala mi lízat obličej, věděla jsem, že to je ona,” řekla Nicol.

Přesto se však s manželem chtěli ujistit a tak nechali otestovat její mikročip, který potvrdil, že se jedná o téhož pejska. Pohádky se přecejen dějí a životy těchto dvou se po sedmi letech znovu spojily.

Sdílejte článek
Štítky pes zvířata Internet

Přečtěte si také