návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Justin Bieber se konečně pochlubil svou sexy přítelkyní. Podívejte se na její nejžhavější fotky

Taky vám přijde hezčí než Selena Gomez?
Vydáno: 05.10.2017
Tohle je nová přítelkyně Justina Biebera.

Známý bouřlivák Justin Bieber je známý tím, že u žádné přítelkyně nezůstane příliš dlouho a od rozchodu se Selenou Gomez střídá milenky jako ponožky. To už ovšem podle zahraničních médií tak úplně neplatí. Slavný zpěvák si už několik týdnů hraje na hodného hocha, přešel na víru a podle spekulací zahraničních médií má dokonce novou vážnou známost. A je to doopravdy kus.

Co všechno zpěvák ukázal.

GALERIE 18+: Z Instagramu Seleny Gomez unikly hanbaté fotky Justina Biebera! Podívejte se na jeho nádobíčko

Jeho novou vyvolenou je herečka a modelka Paola Paulin, která hraje například v seriálu Hráči s Rockem v hlavní roli. Vedle Biebera se pak v poslední době pohybuje podezřele často a jedná se prý o jeho novou přítelkyni. Naposledy byl spolu pár spatřen u kostela pastora Carla Lentze, jenž je Justinovým kamarádem a mentorem, jenž mu měl údajně novou holku schválit. A podle úsměvů mladé dvojice se zdá, že se jim to podařilo.

A Justin zase jednou ukázal, že má opravdu parádní vkus. Paola je totiž opravdová kráska, která se na Instagramu ráda chlubí svou sexy postavičkou a provokativními výstřihy. Podle mnohých fanoušků se dokonce jedná o jednu z nejhezčích přítelkyní, kterou Justin doposud měl. Tak doufejme, že si Bieber konečně našel vážnou známost a nejedná se jen o další několikadenní románek. Jak se tato kráska líbí vám?

Co mu dívka odpověděla?

GALERIE: Justin Bieber chtěl sbalit sexy blondýnu. Ta ho odkopla touto drsnou zprávou, která baví celý internet!

Justin Bieber srazil fotografa

VIDEO: Justin Bieber má průšvih! Krátce poté, co zrušil zbylé koncerty, srazil autem fotografa!

Článek je zařazen v: Justin Bieber, sexy fotky, nová přítelkyně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama