TopStar

8. prosince 2013 16:50

Dagmar Dandová

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Prsa se drala ven až se Santovi zatajil dech

Pravidelný přehled toho, co se minulý týden ve světě slavných událo, začínáme vystoupením zpěvačky Mariah Carey v sexy outfitu. Přišla rozsvítit stromeček v Rockefeller Centru v neuvěřitelně těsném výstřihu. Většina přítomných mužů si přála od Santy jenom to, aby jí vypadlo poprsí z malého kostýmu.

Štastné Vánoce, ale narozdíl od Carey, nebude mít rodina a přátelé tragicky zesnulého herce Paula Walkera. Jeho smrt při brutální autonehodě šokovala celý svět.

Zjistilo se, že Walker jel v červeném Porsche jako spolujezdec a zrovna se chystal na charitativní akci, aby podpořil obětí po hurikánu na Filipínách.

Paul Walker umřel během natáčení sedmé série Rychle a Zběsile. Film kvůli tomu pravděpodobně vůbec nevznikne. Představitel expolicisty Briana ale nebyl první, kdo umřel uprostřed natáčení.

Zpět ale k něčemu optimističtějšímu. Večer ve 20.15 hodin na Primě se konečně dozvíte, kdo je nejtalentovanější v Čechách a na Slovensku. Blíží se velké finále show Česko Slovensko má talent a vy rozhodnete, kdo vyhraje a pojede před obávaného porotce Simona Cowella ukázat, co umí.

Těšte se i na sexy porotce: Lucii Bílou, Leoše Mareše a Jaro Slávika.

Začínáme věřit, že Michal David je prostě smolař.

Tento týden opět skončil v nemocnici. Hitmaker na konci prázdnin vystupoval z vrtulníku a skončil kvůli špatnému došlapu v bezvědomí těsně před premiérou muzikálu Mata Hari v Divadle Brodway. Když už to konečně vypadalo, že má kotník už celkem uzdravený, museli zpěváka opět hospitalizovat. Tentokrát s trombózou.

Michale, držíme palce, ať je ti konečně lépe.

Zpět k pozitivním zprávám! Herečka, která zazářila v Deníku princezny nebo jako sexy Catwomen v nejnovějším Batmanovi Ann Hathaway je těhotná. Gratulujeme!

Kromě Ann je těhotná i modelka Katie Piper, kterou kdysi nechal zavrhnutý přítel polít kyselinou.

Zpráva pro pány: Kate Moss zase ukázala prsa!

A Brad Pitt utrácel.

VyVolení sice skončili, ale připomeňme si to nejlepší z Vily.

A takhle vypadá chlap, který nahradil "Legolase" Orlanda Blooma v posteli australské topmodelky Mirandy Kerr.

Na závěr si dejme trochu dubstepu od Miley Cyrus.

A ještě jednu ryze Vánoční od Lukáše Pavláska, respektiv jeho alterega Kurta.

Stylový víkend za celou redakci přeje:

Redaktorka Prima-Style.cz Dagmar Dandová

Foto: Cosmo

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také